Transform Business Outcomes

Doradztwo w zakresie ESG

Podejmuj decyzje biznesowe, zarządzając ryzykiem zrównoważonego rozwoju w swoich portfelach. Doradzamy w zakresie cyklu życia nieruchomości i pomoc w budowaniu zrównoważonej przyszłości.

$name

Coraz częściej decyzje biznesowe są podejmowane w oparciu o strategie ESG – to najlepszy kierunek, w którym zmierza cały rynek nieruchomości. Wybierając nasze wsparcie otrzymasz najlepsze doradztwo w zakresie ESG.

Na nasze cele, zobowiązania korporacyjne i nieruchomości, którymi zarządzamy, patrzymy przez pryzmat ich wpływu na środowisko i ograniczenie skutków globalnego ocieplenia. I nie jesteśmy jedyni.

ESG jako temat inwestycyjny

Świadomość związana z ESG rośnie skokowo. Potwierdzają to wyniki badania CBRE „European Investor Intensions Survey 2023”, z którego wynika, że 81 proc. inwestorów uwzględnia kryteria ESG w swoich decyzjach, pomimo osłabienia koniunktury i trudnej sytuacji geopolitycznej. To pokazuje, że temat inwestycyjny ESG jest jak najbardziej na topie.

Wiemy, że aktualnie działania firm z zakresu ESG skupiają się głównie na optymalizacji zużycia mediów. Kluczowe są jednak kompleksowe, długoterminowe strategie, które mogą zawierać w sobie niezliczoną liczbę elementów. Oferujemy profesjonalne doradztwo ESG, które cały zbiór procedur, działań i regulaminów stanowiących podstawę do odpowiedniego i długoterminowego funkcjonowania budynku w sposób, który redukuje negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz użytkowników.

Przeprowadzamy dla naszych klientów audyt ESG – ustalamy wspólnie jakie cele krótkoterminowe i długoterminowe chcemy osiągać. Zawsze pamiętając o tym, że zarządzanie obiektami ma kluczowe znaczenie dla zrównoważonego rozwoju.

W CBRE zespół ESG tworzą eksperci, którzy na co dzień zajmują się poprawą wydajności i nadawaniem zrównoważonego charakteru eksploatacji budynków.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści