Nieruchomości

Nieruchomości alternatywne

Uwolnij potencjał swojej nieruchomości mieszkalnej dzięki eksperckim strategiom inwestycyjnym, finansowym, wycenowym, agencyjnym i projektowym.

Property Types_972x1296_Alternatives

Na bieżąco analizujemy potrzeby i plany inwestycyjne podmiotów działających na polskim rynku. Oferujemy nie tylko tradycyjne sposoby lokowania kapitału, ale też eksplorujemy rynek inwestycji alternatywnych.

Od dłuższego czasu widzimy, że nieruchomości alternatywne cieszą się coraz większym zainteresowaniem i często są najkorzystniejszym sposobem lokowania kapitału.

Do nieruchomości alternatywnych zaliczamy m.in.:

  • Student housing
  • Nieruchomości hotelowe
  • Tereny inwestycyjne

Nieruchomości alternatywne otwierają drzwi do partnerstw z nowymi operatorami, deweloperami i innymi podmiotami, takimi jak np. uczelnie.

Interesuje cię doradztwo dla hoteli?

Nasi eksperci oferują profesjonalne doradztwo hotelowe, ale też pomogą Ci, kiedy szukasz wsparcia w zakresie inwestycji w akademiki i tereny inwestycyjne.

Z nami podejmiesz najlepsze decyzje. Skąd to wiemy? Wykorzystując globalne doświadczenie oraz lokalne kontakty, nasi zaufani doradcy są w stanie wesprzeć klientów w całym cyklu rozszerzania portfeli inwestycyjnych o nieruchomości alternatywne.

Nasi Eksperci

  • Marcin Jański

    Head of Alternative Investment

    Zdjęcie Marcin Jański

Powiązane usługi