Nieruchomości

Powierzchnie biurowe

Skorzystaj z najbardziej wszechstronnej na świecie agencji doradczej w zakresie nieruchomości, aby znaleźć innowacyjne rozwiązania dla swoich konkretnych potrzeb jako najemca lub inwestor biurowy.

Property Types_972x1296_Office
Wynajem powierzchni biurowych nie ma przed nami tajemnic. Reprezentujemy interesy zarówno właścicieli, jak i najemców, oferując im wyjątkowe doświadczenia w sektorze biurowym. Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszym świecie biuro to coś więcej niż cztery ściany – to wizytówka firmy, a także niejednokrotnie narzędzie walki na coraz bardziej dynamicznym i zaciętym rynku pracy.

Biura do wynajęcia

Reprezentujemy właścicieli nieruchomości, zarówno deweloperów, jak i inwestorów, pośrednicząc w wynajmie ich powierzchni biurowych. Towarzyszymy klientom na każdym etapie życia nieruchomości – od organizacji finansowania i zakupu, przez proces wynajmu aż po sprzedaż.  

Eksperci z naszego działu wiedzą doskonale co zrobić, żeby powierzchnia biurowa do wynajęcia zaczęła przyciągać najemców. Czasem jest to kwestia wprowadzenia kilku zmian w wystroju, w innym przypadku chodzi o skupienie się na zaawansowaniu technologicznym nieruchomości. Niekiedy wystarczą odpowiednie działania marketingowe nieruchomości. Zawsze ze szwajcarską skrupulatnością wyszukujemy pola, która można poprawić i skupiamy się na tym, żeby biuro było nowoczesne, elastyczne i przyjazne dla pracownika.  

Biura do znalezienia

Reprezentujemy najemców powierzchni biurowych. Każdego miesiąca zgłaszają się do nas firmy, które poszukują nowego biura do wynajęcia, chcą renegocjować obecne warunki najmu, planują ekspansję czy konsolidację. Zawsze jednak nadrzędnym celem są pracownicy. Firmy chcą wybrać odpowiednią przestrzeń, która przyciąga najlepszych specjalistów. Jak wybrać? Kluczowa jest lokalizacja i inspirujące wykończenie wnętrza, skupione na komforcie pracownika i sprzyjające zaangażowaniu zespołu. 

Nasz zespół specjalistów pomaga nie tylko znaleźć odpowiednią powierzchnię, ale także opracować analizę dotyczącą środowiska pracy czy zaprojektować przyszłe biuro. W końcu wynajem pomieszczeń biurowych to coś więcej niż dostarczenie przestrzeni do pracy. W odpowiednio zaaranżowanym biurze efektywność wzrasta, a pracownicy mają poczucie, że przychodzą do miejsca, gdzie nie tylko sprawnie się pracuje, ale też dobrze odpoczywa czy po prostu spędza czas.  

Powiązane artykuły

Nasi Eksperci

Powiązane usługi