Potrzeby

Inwestycje, Finanse i Wyceny

Od wielu lat świadczymy usługi doradztwa inwestycyjnego we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ale nasze zasady są wspólne dla wszystkich.Nieruchomości to dla nas mapa, po której bardzo sprawnie się poruszamy. Wybierając nasze wsparcie, dostajesz najlepszego przewodnika.

Linie biznesowe

  • Oferujemy w pełni zintegrowane usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego: sprzedaży, kupna, finansowania, dla wszystkich rodzajów nieruchomości komer...

  • CBRE świadczy kompleksowe usługi wyceny, doradztwa i konsultingu dla właścicieli nieruchomości, inwestorów i kredytodawców.

  • W CBRE specjalizujemy się w badaniach i analizie rynków nieruchomości komercyjnych, zarówno globalnie, jak i lokalnie. Badania realizowane są z zachow...

  • Pomożemy znaleźć Ci rozwiązania dotyczące wynajmu powierzchni nieruchomości, które wygenerują najwyższe zyski inwestycyjne.

Rodzaje nieruchomości

Nasze zaufane grono doradców specjalizuje się we wszystkich rodzajach nieruchomości komercyjnych -od sektorów rozwiniętych po obiekty niszowe.

propertytypesindustries1424x1068

Powiązane usługi

Nasze platformy wiedzy