Inwestycje, Finanse i Wyceny

Prognozy i analizy

W CBRE specjalizujemy się w badaniach i analizie rynków nieruchomości komercyjnych, zarówno globalnie, jak i lokalnie. Badania realizowane są z zachowaniem pełnej spójności i skali na najwyższym światowym poziomie.

market-forecast-analystics-hero-972x1296

Dane ekonomiczne wspierające Twoją strategię

Zaawansowane techniki analityczne CBRE są wdrażane z zachowaniem spójności i zakresu, które nie ma sobie równych w branży. Dzięki umiejętnie zarządzanym zbiorom danych  ekonomiści CBRE mogą analizować, zarządzać i testować modelami prognostycznymi, aby dostarczać klientom oraz ekspertom wiarygodne scenariusze perspektyw na przyszłość. Wielowymiarowe spojrzenie CBRE zapewnia klientom wymierne korzyści oraz przyczynia się do rozwoju branży nieruchomości komercyjnych.

Wzmacnianie przyszłościowych pomysłów

Ekonomiści i analitycy danych CBRE pracują z autorskim zestawem narzędzi analitycznych, aby przełożyć obserwacje dotyczące nieruchomości komercyjnych na praktyczną wiedzę. Zespół prognostów zapewnia naszym klientom świadome przywództwo i fachowe informacje o lokalnych rynkach. Najwięksi inwestorzy na świecie polegają na  rekomendacjach CBRE, dzięki czemu mogą spojrzeć na swoje inwestycje z innej perspektywy.

Nasi Eksperci

Powiązane treści