Nieruchomości

Powierzchnie przemysłowe i logistyczne

Mamy największą na świecie platformę, gdzie znajdziesz powierzchnie przemysłowe. Oferujemy zintegrowany pakiet usług dla inwestorów, deweloperów i najemców.

Property Types_972x1296_Industrial and Logistics

Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych i logistycznych. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące struktury transakcji w przypadku inwestycji w magazyny czy powierzchnie logistyczne. Wiemy doskonale, czego potrzebują zarówno inwestorzy, jak i deweloperzy, którzy poszukują dla siebie odpowiedniej inwestycji magazynowej czy logistycznej. Doradzaliśmy zarówno w dużych, jak i małych transakcjach, stąd wiemy, że magazyny logistyczne w małych miastach spełniają inne zadanie, niż wielkie centrum logistyczne. Zawsze odpowiadamy na postawiony cel i szukamy rozwiązania pasującego do danej sytuacji.

Szeroki zakres usług

Jesteśmy partnerem dla firm, które chcą rozwinąć swoją działalność w sektorze przemysłowo-logistycznym. Przeprowadzamy badania rynku i lokalizacji, negocjujemy i strukturyzujemy umowy najmu. Pomożemy ci nie tylko najlepiej wybrać. Oferujemy też projektowanie hal magazynowych. Wszystko po to, żebyś mógł podejmować najlepsze decyzje inwestycyjne.

Powierzchnie logistyczne - ogólnopolski zasięg wynajmu

Oferujemy usługi pośrednictwa w wynajmie hali magazynowych i logistycznych na terenie całej Polski. Posiadamy oddziały zlokalizowane w największych miastach, stąd doskonale rozumiemy cykl łańcucha produktowego. Znajomość lokalnych warunków, wspierana międzynarodową perspektywą, pozwala nam oferować profesjonalną usługę doradztwa, opartą o najbardziej aktualne dane.

Magazyny logistyczne - nasza wiedza ekspercka

Prowadzimy badania rynku – analizy danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych oraz trendów rynkowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam opracowywać najlepsze strategie z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych. Rozumiemy też nowe wyzwania w branży, dlatego pomagamy klientom dostosować się do zmieniających się technologii czy modeli łańcucha dostaw.

Powiązane usługi

Nasi Eksperci

Powiązane artykuły