Nieruchomości

Powierzchnie przemysłowe i logistyczne

Reprezentujemy największą na świecie platformę nieruchomości przemysłowych, oferując zintegrowany pakiet usług dla inwestorów, deweloperów i najemców.

Property Types_972x1296_Industrial and Logistics
Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych i logistycznych. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące struktury transakcji w tym sektorze. Wiemy doskonale, czego potrzebują zarówno inwestorzy, jak i deweloperzy, którzy poszukują dla siebie odpowiedniej inwestycji magazynowej czy logistycznej. Doradzaliśmy zarówno w dużych, jak i małych transakcjach - zawsze odpowiadając na postawiony cel i szukając rozwiązania pasującego do danej sytuacji. Wiemy m.in. że mały magazyn podmiejski ma inne zadanie do spełnienia niż wielkie centrum logistyczne.

Szeroki zakres usług w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowych

Jesteśmy partnerem dla tych firm, które chcą rozwinąć swoją działalność w sektorze przemysłowo-logistycznym. Przeprowadzamy badania rynku i lokalizacji, negocjujemy i strukturyzujemy umowy najmu i pomagamy podejmować najlepsze decyzje inwestycyjne.  

Ogólnopolski zasięg wynajmu

Oferujemy usługi pośrednictwa w wynajmie hali magazynowych i logistycznych na terenie całej Polski. Dzięki temu, że posiadamy oddziały zlokalizowane w największych miastach, doskonale rozumiemy cykl łańcucha produktowego – od produkcji po dystrybucję. Znajomość lokalnych warunków, wspierana przez międzynarodową perspektywę, pozwala nam oferować profesjonalną usługę doradztwa, opartą o najbardziej aktualne dane.  

Wiedza ekspercka o magazynach przemysłowych

Prowadzimy badania rynku – analizy danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych oraz trendów rynkowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam opracowywać najlepsze strategie z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych. Rozumiemy też nowe wyzwania w branży, dlatego pomagamy klientom dostosować się do szybko zmieniających się technologii, dynamiki rynków oraz nowych modeli łańcucha dostaw.

Powiązane usługi

Nasi Eksperci

  • Joanna Sinkiewicz

    Head of Industrial & Logistics CEE

    Zdjęcie Joanna Sinkiewicz

Powiązane artykuły