Nieruchomości

Powierzchnie handlowe

Doradztwo w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla detalistów, inwestorów, właścicieli i deweloperów. Nasza skala i zasięg pozwalają nam zapewnić unikalny wgląd w konwencjonalne i niekonwencjonalne wyzwania handlu detalicznego.

Ludzie w galerii handlowej

Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu lokali handlowych do wynajęcia. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące struktury transakcji w tym sektorze rynku. Wiemy doskonale, czego potrzebują zarówno właściciele obiektów handlowych, jak i sieci handlowe poszukujące nowych lokalizacji. Wynajem powierzchni handlowej nie ma przed nami tajemnic.

Doradztwo

Wspieramy naszych klientów oferując im usługę doradztwa strategicznego w zakresie centrów handlowych, centrów wyprzedażowych typu outlet, parków handlowych oraz lokali przy głównych ulicach handlowych w całej Polsce. Z nami wynajem powierzchni handlowej czy projektowanie powierzchni handlowej pozwala na najlepszy zwrot z inwestycji.

High street

Pomagamy najemcom zidentyfikować najlepsze lokalizacje dla ich działalności na ulicach handlowych. Dobieramy lokale użytkowe do wynajęcia w taki sposób, aby idealnie pasowały do danego biznesu.

Reprezentacja najemcy

Wprowadzamy na rynek nowe marki oraz pomagamy sieciom już obecnym w Polsce w ich ekspansji. Wybieramy najlepsze powierzchnie użytkowe do wynajęcia i negocjujemy najlepsze warunki wynajmu.

Shopping Centre Leasing

Doradzamy inwestorom, centrom i parkom handlowym m.in. w zakresie lokalizacji, transakcji, finansowania czy pozyskiwania najemców dla ich lokali handlowych do wynajęcia. 

Znajomość trendów lokali handlowych do wynajęcia

Rynek handlowy jest bardzo dynamiczny i wymaga uważnego śledzenia trendów. Obserwujemy wszystkie zmiany jakie zachodzą w branży, szczególnie związane z nowoczesnymi technologiami dla centrów handlowych. Pomagamy naszym klientom w wyborze i zastosowaniu najlepszych i najbardziej aktualnych rozwiązań. Uczestniczyliśmy w procesie komercjalizacji największych centrów handlowych w Polsce. Zarządzamy i komercjalizujemy powierzchnię ponad 500 000 m kw. nowoczesnej powierzchni handlowej m.in. Galerią Sfera oraz Galerią Mazovia. Towarzyszyliśmy też marce IQOS, należącej do Philip Morris, w rozwijaniu sieci sprzedaży.

Nasi Eksperci

Powiązane usługi

Powiązane artykuły