Zarządzanie nieruchomościami i portfelami nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami

Usługi zarządzania nieruchomościami CBRE wykorzystują najlepsze praktyki branżowe i aktualne dane, aby zabezpieczać i podnosić wydajność budynku.

L2_972x1296_Property Management
W pełni wykorzystać potencjał budynku –takie zadanie sobie stawiamy podejmując się zarządzania nieruchomościami. Nie skupiamy się tylko na ograniczaniu kosztów i ryzyka, ale optymalizujemy wszystkie możliwe obszary. Nasz sztab specjalistów z różnych dziedzin, w tym m.in. negocjatorzy, analitycy, zarządcy i rzeczoznawcy, każdego dnia szukają sposobów na to, aby Twój budynek funkcjonował lepiej.

Kompleksowe wsparcie

W pełni wykorzystać potencjał budynku - takie zadanie sobie stawiamy podejmując się zarządzania nieruchomościami.

Profesjonalne zarządzanie najmem

Ważną częścią naszych usług z zakresu administrowania nieruchomościami jest zarządzanie najmem. Dbamy o to, żebyś przyciągał najlepszych najemców i pracowników. Następnie upewniamy się, żeużytkownikom budynku niczego nie brakuje. Wdrażamy też strategię działań marketingowych i Public Relations, które wzmacniają pozycję maki. Pamiętamy też o ekologii i zielonych inicjatywach, które każdego roku zyskują na znaczeniu. Skąd to wiemy? Monitorowanie trendów mających wpływ na rynek nieruchomości uznajemy za część naszej pracy. Dysponujemy i dzielimy się praktycznymi informacjami na temat rynku nieruchomości i jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić mocne i słabe strony budynków.

Usługi dla wszystkich sektorów

Usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami świadczymy we wszystkich sektorach: przemysłowo-logistycznym, handlowym, biurowym, hotelowym oraz premium. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami budynków zarówno dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, prywatnych inwestorów, deweloperów, właścicieli, jak i najemców.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści