Zarządzanie nieruchomościami i portfelami nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami

Wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe i aktualne dane, aby zabezpieczać i podnosić wydajność budynku.

L2_972x1296_Property Management

W pełni wykorzystać potencjał budynku – takie zadanie sobie stawiamy wdrażając zarządzanie nieruchomością. Optymalizujemy wszystkie możliwe obszary. Nasz sztab specjalistów z różnych dziedzin, w tym m.in. negocjatorzy, analitycy, zarządcy i rzeczoznawcy, każdego dnia szukają sposobów na to, aby Twój budynek funkcjonował lepiej.

Profesjonalne zarządzanie najmem

Ważną częścią naszych usług z zakresu administrowania nieruchomościami jest zarządzanie najmem. Wierzymy, że odpowiednie zarządzanie obiektami pozwala przyciągać najlepszych najemców i pracowników. Następnie upewniamy się, że użytkownikom budynku niczego nie brakuje. Wdrażamy też strategię działań marketingowych i Public Relations, które wzmacniają pozycję maki. Pamiętamy też o ekologii i zielonych inicjatywach, które każdego roku zyskują na znaczeniu.

Stale na bieżąco

Monitorowanie trendów mających wpływ na rynek nieruchomości uznajemy za część naszej pracy. Dysponujemy i dzielimy się praktycznymi informacjami na temat rynku nieruchomości i jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić mocne i słabe strony nieruchomości. Zarządzanie budynkami to nie tylko utrzymywanie ich w dobrej kondycji, ale ciągłe zmiany i podążanie za trendami.

Usługi dla wszystkich sektorów

Zarządzanie nieruchomościami świadczymy we wszystkich sektorach: przemysłowo-logistycznym, handlowym, biurowym, hotelowym oraz premium. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami budynków zarówno dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, prywatnych inwestorów, deweloperów, właścicieli, jak i najemców. Wierzymy, że nieruchomości, których zarządzanie powierzy się w odpowiednie ręce osiągają najlepsze zyski.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści