Zaplanuj, Wynajmij, Korzystaj

Inteligentne budynki

Dostarczamy rozwiązania dotyczące automatyzacji i optymalizacji budynków, które poprawiają ich wydajność.

L2972x1296Smart Buildings  Services 1
Twoje cele związane ze zrównoważonym rozwojem, podnoszeniem wydajności i efektywności, a także ulepszaniem miejsca pracy, możesz osiągnąć we współpracy z naszymi ekspertami. Specjaliści ds. Programów cyfrowych, doradcy techniczni, dostawcy cyfrowi i implementorzy systemów pomogą Ci dobrać I wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Eksperci ds. Inteligentnych Rozwiązań Cyfrowych

Nasi eksperci dopasowują rozwiązania na miarę potrzeb i celów Twojej organizacji, z uwzględnieniem całego portfolio, bez względu na typ budynku i sektor nieruchomości. Wszystkie wdrożenia są zgodne z zasadami cyberbezpieczeństwa i otwartego (niezastrzeżonego) protokołu. Nasza współpraca obejmuje ponad 100 dostawców - zapewniamy odpowiednią kontrolę nad kosztami, skutecznością i wydajnością dla wszystkich pożądanych wyników.

Usługi dla Inteligentnych Budynków

Nasze usługi dedykowane Inteligentnym Budynkom obejmują:  

  • Program Management - wdrożenie i adaptacja nowych procesów może wiązać się z szeregiem wyzwań. Nasi eksperci płynnie, sprawnie i skutecznie poprowadzą projekt tak, by cała Organizacja odczuła wyłącznie korzyści płynące z nowych rozwiązań.  
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań - nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty, które pozwolą Ci osiągnąć konkretne cele w oparciu o istniejącą strukturę.  
  • Integracja systemów - to rozwiązanie automatyzacji i optymalizacji, które obejmuje technologie pochodzące od wielu partnerów w zakresie sprzętu i oprogramowania. Nasi inżynierowie pomogą Ci zrozumieć, czym dysponujesz obecnie i jak najlepiej zrealizować Twoje cele przy bezpiecznym i minimalnym uzupełnieniu istniejącej struktury.  
  • Zdalna naprawa i konserwacja - nasz zespół operacyjny zdalnie reaguje na alarmy, wykrywa usterki i ma możliwość zlecenia naprawy i konserwacji (przy ułamkowych kosztach w stosunku do zespołów na miejscu).  
  • Wdrożenie założeń ESG - Rozporządzenia, przepisy prawne i przyszłe zobowiązania organizacji do redukcji zużycia energii są coraz bardziej powszechne. Nasi eksperci mierzą, weryfikują i stale optymalizują zapotrzebowanie na energię i źródła jej pozyskiwania. 
  • Doradztwo w zakresie technologii w miejscu pracy – doradzamy naszym klientom rozwiązania, które zapewnieniają ich pracownikom wygodne korzystanie z miejsca pracy. 
  • Zarządzanie optymalizacją - Wykorzystaj maksymalnie infrastrukturę swojego budynku w ramach umowy z obiektem. Nasze zespoły mogą zaprojektować i wycenić nowy model zarządzania obiektami, wykorzystując wszystkie powyższe elementy, aby dopasować go do konkretnych potrzeb i celów klienta.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści