Zaplanuj, Wynajmij, Korzystaj

Doradztwo Transakcyjne

Wykraczamy poza tradycyjny zakres transakcji, wykorzystując wiedzę ekspertów z całej branży nieruchomości komercyjnych,aby zapewnić maksymalną wartość dla ich biznesu.

L2_972x1296_Transaction Services

Zarządzanie strategiczne na rynku nieruchomości komercyjnych wymaga doświadczenia. Posiadamy precyzyjne dane zarówno z Polski, jak i ze świata. To najlepsza podstawa podejmowania właściwych decyzji. Jako partner dla naszych klientów, wykorzystujemy naszą wiedzę w ich interesie. Korzystamy z nowoczesnych technologii, sprawdzonych analiz i aktualnych danych. Wszystko po to, aby wspierać strategię przedsiębiorstwa i zapewniać klientom przewagę biznesową nad konkurencją.

Jeden dział, wiele możliwości

W dziale Doradztwa Transakcyjnego zintegrowaliśmy kluczowe usługi dla najemców i inwestorów. Doradzamy w zakresie wynajmu, zakupu i sprzedaży nieruchomości, portfela nieruchomości, obsługi transakcji, strategii środowiska pracy i zarządzania zmianą. Połączenie tych zagadnień w jedną linię biznesową umożliwia nam dostarczanie kompleksowych usług na zupełnie nowym poziomie.

Podstawowe etapy prowadzenia projektów dla naszych klientów:

Rozpoznanie
Naturalnym punktem wyjścia jest dla nas rozmowa o potrzebach naszych klientów. Słuchamy czego od nas oczekują i zastanawiamy się, jak możemy wesprzeć cele strategiczne firmy.

Analiza
Wykorzystujemy posiadane przez nas doświadczenie, dane i raporty, żeby w gąszczu możliwości, znaleźć takie, które najlepiej odpowiedzą na specyficzne potrzeby danego klienta.

Wdrożenie
Zaakceptowany przez klienta plan wdrażamy w życie. Pamiętając jednak, że doradztwo skupiające się wyłącznie na minimalizacji ryzyka czy kosztów to za mało. Zwłaszcza na dynamicznym rynku nieruchomości.

Nasze usługi

  • Wynajem powierzchni biurowych
  • Wynajem powierzchni magazynowych
  • Wynajem powierzchni handlowych
  • Portfolio management
  • Zarządzanie środowiskiem pracy i zmianą
  • Coworking Advisory

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści