Zaplanuj, Wynajmij, Korzystaj

Zarządzanie Transakcjami Najemcy

Dostarczamy najwyższej klasy raporty dotyczące portfela i aktywów naszych klientów, co ułatwia im skuteczne zarządzanie transakcjami.

L2_972x1296_Lease Administration

Dostarczamy najwyższej klasy raporty dotyczące portfela i aktywów naszych klientów, co ułatwia im skuteczne zarządzanie transakcjami.

Nasz zespół wynajmu zajmuje się kompleksowo zarządzaniem transakcjami najemcy (occupier transactions). Współpracujemy z klientami w celu nabycia, renegocjacji i zbycia nieruchomości. W naszym portfolio znajdują się wszystkie rodzaje aktywów, w tym powierzchnie biurowe, handlowe, przemysłowe i logistyczne, a także centra danych.

Nasi klienci otrzymują dostęp do największej na świecie sieci pośrednictwa wspartej przez szereg usług doradczych, które ułatwiają definiowanie i opracowanie strategii nieruchomości.

Redukcja kosztów i zarządzanie ryzykiem

Opracowujemy i wdrażamy strategię dopasowaną do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę szereg możliwości i rodzajów ryzyka finansowego i operacyjnego. Dostosowujemy rozwiązania do wymagań i dynamiki rynku w danym sektorze.

Wykorzystujemy wiarygodne, najlepsze na rynku badania, analizy oraz wiedzę lokalną. Wiemy, że każda decyzja powinna być oparta na kompleksowej analizie danych

demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych, trendów rynkowych i wartości. Dzięki temu zarządzanie transakcjami najemcy jest najbardziej efektywne.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści