Zaplanuj, Wynajmij, Korzystaj

Zarządzanie Transakcjami Najemcy

Jako największy globalny dostawca usług zarządzania najmem nieruchomości komercyjnych, dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy raporty dotyczące ich portfela i aktywów.

L2_972x1296_Lease Administration
Jako Zespół wynajmu zajmujący się transakcjami najemcy (Occupier Transactions), współpracujemy z naszymi klientami w celu nabycia, renegocjacji i zbycia nieruchomości. 

W naszym portfolio znajdują się wszystkie rodzaje aktywów, w tym powierzchnie biurowe, handlowe, przemysłowe i logistyczne, a także centra danych. 
Nasi Klienci otrzymują dostęp do największej na świecie sieci pośrednictwa wspartej przez szereg usług doradczych, które pomogą zdefiniować i na nowo opracować strategię dotyczącą nieruchomości komercyjnych.

Redukcja kosztów i zarządzanie ryzykiem

Nasi eksperci opracują i wdrożą strategię dopasowaną do potrzeb naszych Klientów, biorąc pod uwagę szereg możliwości i rodzajów ryzyka finansowego i operacyjnego. 

Dostosowujemy rozwiązania do wymagań i dynamiki rynku w danym sektorze. 

Wykorzystujemy wiarygodne, najlepsze na rynku badania, analizy oraz wiedzę lokalną. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że każda decyzja oparta jest na kompleksowej analizie danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych, trendów rynkowych i wartości.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści