Rozwiązania, na które zdecydujemy się w trakcie budowy, remontu, renowacji czy rearanżacji powierzchni, w dłuższej perspektywie przyczyniają się do wzrostu produktywności i wydajności naszej firmy. Wszystko zależy od tego jak zarządzimy projektem i kosztami. W CBRE wiemy, że odpowiednie zarządzanie nie jest łatwe, dlatego nieraz najlepszym rozwiązaniem jest wybór odpowiedniego partnera, który nas w tym wspomoże.

Zarządzanie budżetem na najwyższym poziomie

Nieodłącznym elementem inwestowania na rynku nieruchomości komercyjnych jest angażowanie nieraz ogromnych nakładów finansowych. Kluczem do rentowności i sukcesu jest świadomość ryzyka, które się z tym wiąże.

W CBRE do klientów podchodzimy z założeniem maksymalizacji ich zysków, przy jednoczesnej minimalizacji możliwych strat. Wierzymy w to, że każdy milimetr dobrze zaaranżowanej przestrzeni i odpowiednio wydanego budżetu, może pozytywnie wpływać na przewagę konkurencyjną firmy i wspierać jej działalność.

Eksperci od kalkulacji kosztów

Nasz zespół zarządzania projektem i kosztami posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami o różnej złożoności i specyfice. Sprawdzone metody działania są gwarancją dla każdego właściciela nieruchomości, że wszystkie obszary projektu będą w pełni zdefiniowane, a projekt zostanie dostarczony w uzgodnionym terminie. Oferujemy m.in. usługę wykańczania powierzchni biurowych, jak również wspieramy deweloperów w procesie budowlanym.

Niezależnie od przeznaczenia obiektów – na cele biurowe, logistyczne, handlowe czy hotelowe – nasz zespół projektantów oraz kierowników projektów wspiera deweloperów i inwestorów na każdym etapie budowy lub remontu, rearanżacji czy renowacji obiektu.

Kompleksowe wsparcie w kalkulacji kosztów

Zarządzamy projektem i kosztami na każdym jego etapie. Począwszy od sprawdzenia efektywności wykorzystania przestrzeni, poprzez zaawansowane analizy techniczne, aż po monitorowanie projektów budowlanych.

Nasz interdyscyplinarny zespół wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami tak, aby tworzone przez nas rozwiązania były precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Rodzaje Nieruchomości

Powiązane treści

Nasi Eksperci