Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu lokali handlowych do wynajęcia. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące struktury transakcji w tym sektorze rynku. Wiemy doskonale, czego potrzebują zarówno właściciele obiektów handlowych, jak i sieci handlowe poszukujące nowych lokalizacji. Proces wynajmu lokalu użytkowego nie ma przed nami tajemnic. 

Szerokie portfolio usług wynajmu lokalu użytkowego 


Doradztwo. Wspieramy naszym klientów oferując im usługę doradztwa strategicznego w zakresie centrów handlowych, centrów wyprzedażowych typu outlet, parków handlowych oraz lokali przy głównych ulicach handlowych w całej Polsce.  

High street. Pomagamy najemcom zidentyfikować najlepsze lokalizacje dla ich działalności na ulicach handlowych. Dobieramy lokale użytkowe do wynajęcia w taki sposób, aby idealnie pasowały do danego biznesu. 

Reprezentacja najemcy.
Wprowadzamy na rynek nowe marki oraz pomagamy sieciom już obecnym w Polsce w ich ekspansji. Negocjujemy dla naszych Klientów najlepsze warunki wynajmu lokali użytkowych

Shopping Centre Leasing.
Doradzamy inwestorom, centrom i parkom handlowym m.in. w zakresie lokalizacji, transakcji, finansowania czy pozyskiwania najemców dla ich lokali handlowych do wynajęcia
 
Znajomość trendów lokali handlowych do wynajęcia 

Rynek handlowy jest bardzo dynamiczny i wymaga uważnego śledzenia trendów. Obserwujemy wszystkie zmiany jakie zachodzą w branży, szczególnie związane z nowoczesnymi technologiami dla centrów handlowych. Pomagamy naszym klientom w wyborze i zastosowaniu najlepszych i najbardziej aktualnych rozwiązań. Uczestniczyliśmy w procesie komercjalizacji największych centrów handlowych w Polsce. Zarządzamy i skomercjalizowaliśmy m.in. Galerię Navigator w Mielcu, na nowo skomercjalizowaliśmy Ptak Outlet. Towarzyszyliśmy też marce IQOS, należącej do Philip Morris, w rozwijaniu sieci sprzedaży. 

Nasze usługi: 

  • Analizy i badania rynku powierzchni handlowych
  • Doradztwo inwestycyjne
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu powierzchni handlowych
  • Obsługa transakcji
  • Zarządzanie portfelem nieruchomości handlowych
  • Opracowywanie strategii najmu i strategii marketingowych 
  • Reprezentacja sieci handlowych w poszukiwaniu powierzchni
  • Reprezentacja właścicieli projektów handlowych w wynajmie powierzchni
  • Wsparcie w planowaniu i projektowaniu powierzchni handlowej
  • Doradztwo techniczne i Due Diligence 

RetailGo Blog

Przeczytaj najnowsze artykuły o sektorze powierzchni handlowych.

Usługi działu wynajmu powierzchni handlowych

High Street

Pomagamy najemcom zidentyfikować najlepsze lokalizacje dla ich działalności na ulicach handlowych

Reprezentacja najemcy

Wprowadzamy na rynek nowe marki oraz pomagamy sieciom już obecnym w Polsce w ich ekspansji. Negocjujemy dla naszych Klientów najlepsze warunki najmu.

Shopping Centre Leasing

Doradzamy inwestorom, centrom i parkom handlowym w m.in. zakresie lokalizacji, transakcji, finansowania czy pozyskiwania najemców.

Rynek handlowy w Polsce

Pobierz nasz ostatni raport podsumowujący I półrocze 2019 roku.