Zaplanuj, Wynajmij, Korzystaj

Doradztwo lokalizacyjne

Napędzamy rozwój firm przez dobrze dobraną lokalizację, która przyciąga pracowników.

L2_972x1296_Location Strategy

Doradztwo strategiczne, które pozwala podejmować najlepsze decyzje biznesowe

Rozwiązania przez nas rekomendowane pozwalają na podniesienie efektywności organizacji, optymalizację kosztów oraz zbudowanie bezpiecznej i konkurencyjnej pozycji na rynku. Łączymy globalną wizję i jej lokalne cele, które długookresowo budują siłę marki. Doradzamy klientom korporacyjnym, jak skutecznie zarządzać portfelem nieruchomości i wzmacniać efektywność biznesową w kluczowych obszarach.

Analiza rynku w doradztwie strategicznym

Budujemy listę rekomendowanych lokalizacji, które spełniają kryteria oraz są spójne ze strategią firmy. Uwzględniamy potencjał lokalnego rynku pracy, zachęty inwestycyjne czy system infrastruktury. Nasze doradztwo lokalizacyjne może uwzględniać zasięg dostępności pracowników pod względem odległości i czasu dojazdu do pracy, jak i dane logistyczne przydatne w planowaniu funkcjonowania łańcucha dostaw.

Doradztwo HR

Nasze działania mają na celu tworzenie strategii wizerunku atrakcyjnego regionalnego pracodawcy. Zakładają współpracę z miastem i uczelniami, a także tworzenie efektywnych świadczeń pozapłacowych, podnoszących efektywność, motywację i lojalność pracowników. Nasz zespół doświadczonych konsultantów przygotowuje rekomendacje oparte na wiedzy uzyskanej w toku wieloetapowych konsultacji z klientami oraz audytu danych.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane treści