Doradztwo Strategiczne-Transformacja Biznesu

Raporty rynkowe i doradcze dla Inwestorów

Podejmuj inteligentne decyzje uzbrojonyw dane z raportów naszego zespołu,dotyczących rynku biurowego, handlowego, przemysłowego oraz logistycznego i inwestycyjnego.

L2_972x1296_Market Research Consulting
W dziale badań rynku i doradztwa wiemy wszystko o rynku nieruchomości w Polsce. Codziennie zbieramy dane, robimy analizy, tworzymy raporty rynkowe –wszystko po to, żeby dzielić się z naszymi klientami tym, co mamy najcenniejszego, czyli wiedzą.

Na bieżąco gromadzimy najświeższe informacje o rynku biurowym, handlowym, przemysłowo-logistycznym oraz inwestycyjnym. Śledzimy też trendy, które się pojawiają i robimy analizy rynku. Te dane są potrzebne naszym zespołom, które działają wyłącznie w oparciuo aktualne badania rynku. Raporty zamawiają również nasi klienci, którzy potrzebują analiz w różnych formach -ekstraktów z baz danych, szczegółowych analiz wybranych obszarów nieruchomości komercyjnych czy raportów rynkowych.

Potęga analiz rynku nieruchomości w Polsce

Dzięki kompleksowemu podejściu oraz zaangażowaniu, nasz zespół analityków i doradców jest postrzegany jako jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji na rynku. W krótkim czasie jesteśmy w stanie zebrać dane nie tylko z Polski, ale z dowolnego miejsca –to wszystko dzięki naszej obecności na wielu rynkach na świecie. Nasi pracownicy wymieniają się wiedzą i doświadczeniem oraz na bieżąco śledzą wszystkie najważniejsze informacje. Dzięki temu dostarczamy analizy, które nie tylko trafnie opisują rzeczywistość, ale stanowią świetną podstawę do prognozowania przyszłych wydarzeń.

Nasze badania rynku

Wyróżnia nas szczegółowość i dokładność. W naszych raportach klienci znajdują cenną wiedzę, która pozwala im podejmować trafne decyzje biznesowe w obszarze nieruchomości komercyjnych.

Oferujemy szczegółowe badania rynku nieruchomości, takie jak:

  • Analizy i raporty o lokalnych, regionalnych i światowych trendach
  • Analizy lokalnych rynków biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowo-logistycznych i inwestycyjnych
  • Analizy lokalizacji i studia wykonalności (feasibility studies) projektów komercyjnych, w tym modelowanie i prognozowanie finansowe
  • Analizy lokalizacyjne dla inwestycji zagranicznych, takich jak centra usług wspólnych (SSC i BPO) oraz inwestycji przemysłowych
  • Doradztwo dotyczące projektów deweloperskich, wielkości i funkcji projektów
  • Analiza stref oddziaływania dla projektów handlowych
  • Badania chłonności rynku –danej lokalizacji i działki

Nieograniczone możliwości

Lubimy wyzwania. Jesteśmy w stanie zebrać prawie wszystkie dane dotyczące rynku nieruchomości –wystarczy, że się do nas zgłosisz i powiesz nam czego potrzebujesz.

Rodzaje Nieruchomości

Nasi Eksperci

Powiązane usługi