Firma CBRE jest czołowym globalnym dostawcą usług w zakresie opracowania strategii środowiska pracy i zarządzania zmianą. Pomagamy firmom opracowywać i wdrażać rozwiązania, które poprawią poziom efektywności i  zaangażowania pracowników i przełożą się na świetne wyniki biznesowe.

Utrzymujemy z naszymi klientami stosunki partnerskie, podnosząc ich produktywność i wydajność przez poruszanie kwestii środowiskowych, przyszłościowych i problemu utrzymywanie talentów. Za każdym razem zbieramy najpierw dogłębną wiedzę o firmie, na podstawie której tworzymy strategie środowisk pracy gwarantując konkretne efekty.

Za sprawą ponad 200 globalnych konsultantów środowiska pracy i przedstawicieli na stanowiskach kierowniczych w Londynie, Amsterdamie, Nowym Jorku, San Francisco i Singapurze nasz zespół Workplace and Occupancy przyczynił się do poprawy warunków pracy ponad 500 tys. pracowników w ponad 400 firmach. W Polsce stworzyliśmy dedykowany dział strategii środowiska pracy i zarządzania zmianą w ramach struktury Advisory & Transaction Services.

Bez względu na rozmiar firmy czy też portfel nieruchomości zespół firmy CBRE może pomóc w poprawie wyników i doskonaleniu środowiska pracy. Nasi eksperci stosują zaawansowane narzędzia do zdobywania informacji, analizy danych i na ich podstawie stworzenia strategii miejsca pracy , a także pomogą wdrożyć dedykowane rozwiązania, dzięki którym nieruchomość zacznie przynosić realne korzyści.

Wzrost oszczędności i lepsza wydajność

Lepsze środowisko pracy nie tylko sprawia, że pracownicy są szczęśliwsi, lecz także pozwala obniżyć koszty. Poprzez konsolidację i udoskonalenie powierzchni biznesowej możemy stworzyć środowisko, które sprzyja współpracy i innowacyjności, co z kolei przekłada się na większe zaangażowanie pracowników i ich satysfakcję.

Korzyści płynące ze zoptymalizowanego środowiska pracy oraz holistycznego zarządzania obłożeniem można przedstawić w postaci różnych mierzalnych czynników, takich jak obniżenie kosztów związanych z nieruchomością, redukcja emisji dwutlenku węgla, przyciąganie i zatrzymanie utalentowanych pracowników oraz analiza danych pozwalająca określić, jak bardzo obiekt przyczynia się do sukcesów firmy.

Średnio zespół Strategii Środowiska Pracy oraz Zarządzania Zmianą firmy CBRE zmniejsza koszty obłożenia o 20% poprzez redukcję wakatów, efektywne projektowanie i nowe rozplanowanie przestrzeni.