Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych i logistycznych. Posiadamy bogate doświadczenie dotyczące struktury transakcji w tym sektorze. Wiemy doskonale, czego potrzebują zarówno inwestorzy, jak i deweloperzy, którzy poszukują dla siebie odpowiedniej inwestycji magazynowej czy logistycznej. Doradzaliśmy zarówno w dużych, jak i małych transakcjach - zawsze odpowiadając na postawiony cel i szukając rozwiązania pasującego do danej sytuacji. Wiemy m.in. że mały magazyn podmiejski ma inne zadanie do spełnienia niż wielkie centrum logistyczne. 

Szeroki zakres usług w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowych 

Jesteśmy partnerem dla tych firm, które chcą rozwinąć swoją działalność w sektorze przemysłowo-logistycznym. Przeprowadzamy badania rynku i lokalizacji, negocjujemy i strukturyzujemy umowy najmu i pomagamy podejmować najlepsze decyzje inwestycyjne.  

Ogólnopolski zasięg wynajmu 

Oferujemy usługi pośrednictwa w wynajmie hali magazynowych i logistycznych na terenie całej Polski. Dzięki temu, że posiadamy oddziały zlokalizowane w największych miastach, doskonale rozumiemy cykl łańcucha produktowego – od produkcji po dystrybucję. Znajomość lokalnych warunków, wspierana przez międzynarodową perspektywę, pozwala nam oferować profesjonalną usługę doradztwa, opartą o najbardziej aktualne dane.  

Wiedza ekspercka o magazynach przemysłowych 

Prowadzimy badania rynku – analizy danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych oraz trendów rynkowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam opracowywać najlepsze strategie z zakresu wynajmu powierzchni przemysłowych. Rozumiemy też nowe wyzwania w branży, dlatego pomagamy klientom dostosować się do szybko zmieniających się technologii, dynamiki rynków oraz nowych modeli łańcucha dostaw. 

Industrialgo.pl - portal z magazynami do wynajęcia 
 
Poszukujesz nowych rozwiązań dla swojej firmy lub chcesz rozbudować swoją działalność? A może szukasz magazynów do wynajęcia? Stworzyliśmy dla ciebie specjalną platformę industrialgo.pl, gdzie znajdziesz preferencyjne tereny inwestycyjne, budynki na sprzedaż, hale produkcyjne oraz magazyny przemysłowe (warehouse) i powierzchnie magazynowe do wynajęcia.   

Nasze usługi:

  • Analizy lokalizacji
  • Analizy danych mikro i makroekonomicznych
  • Badania rynku
  • Doradztwo strategiczne ds. portfela nieruchomości przemysłowych i logistycznych
  • Doradztwo transakcyjne w zakresie najmu 
  • Doradztwo w zakresie finansowania
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu powierzchni przemysłowych i logistycznych 
  • Strukturyzowanie transakcji umów wynajmu 
  • Doradztwo w zarządzaniu łańcuchem dostaw

Industrial Hub

Platforma wiedzy dla najemców oraz właścicieli powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Industrialgo.pl

Działki, tereny inwestycyjne, hale produkcyjne, magazyny do wynajęcia. Sprawdź naszą wyszukiwarkę!