Firma CBRE świadczy kompleksowe usługi dla inwestorów, deweloperów i najemców nieruchomości przemysłowych i logistycznych poparte najlepszymi na rynku danymi i badaniami.

Nasz zespół, składający się z ponad 360 specjalistów ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w 27 krajach na terenie EMEA, ma dogłębną wiedzę branżową na poziomie lokalnym i globalnym.

Oprócz dostępu do największej na świecie sieci pośrednictwa oferujemy naszym klientom szereg rozwiązań logistycznych, aby pomóc im doskonalić ich strategię dla nieruchomości komercyjnych i zwiększać wartość wynikającą z praw do ich użytkowania. Współpracujemy z klientami z sektora powierzchni przemysłowych, logistycznych i handlowych na terenie EMEA, aby zrozumieć wartość ich nieruchomości w całym cyklu życia i łańcucha produktowego – od produkcji po dystrybucję.

Nasi klienci – inwestorzy i deweloperzy – korzystają z naszego doświadczenia i niezawodności, co pozwala im generować maksymalny dochód przy zachowaniu minimalnego ryzyka.

Wywiad strategiczny

Bogate doświadczenie w zakresie powierzchni logistycznych oznacza, że jak żadna inna firma doradcza rozumiemy nowe wyzwania w branży, dlatego pomożemy Ci przewidzieć i dostosować się do szybko zmieniających się technologii, dynamiki rynków i informacji dotyczących inwestycji.

Nadszedł ważny czas w sektorze powierzchni przemysłowych i logistycznych, gdyż modele łańcucha dostaw ciągle zmieniają się, aby sprostać coraz wyższym oczekiwaniom i wymaganiom klientów. Za sprawą kompleksowych danych i kontaktów w branży nasi doradcy pomagają klientom poruszać się po tym zmieniającym się, skomplikowanym świecie, dostarczając zintegrowane rozwiązania, od nabycia i finansowania po zbycie i doradztwo strategiczne w zakresie portfela nieruchomości.

Bez względu na to, czy jesteś najemcą, deweloperem czy inwestorem w branży nieruchomości przemysłowych i logistycznych, firma CBRE dostarczy Ci innowacyjne, najlepsze na rynku rozwiązania w celu polepszenia wyników w obszarze Twoich zainteresowań.

Wykorzystujemy wiarygodne, najlepsze na rynku badania, analizy i lokalną wiedzę, dlatego możesz mieć pewność, że każda decyzja oparta jest na kompleksowej analizie danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych, trendów rynkowych i wartości.

Siła trzech

Organizujemy jedyną specjalistyczną, coroczną konferencję europejskiej branży logistycznej skupiającą najemców, deweloperów i inwestorów, w której bierze udział ponad 250 wysokiej rangi klientów z branży logistycznej.

Wydarzenie to dowodzi naszego zaangażowania w kwestię zwiększania widoczności tego sektora poprzez zapewnienie większej przejrzystości, zrozumienia, danych dotyczących osiągnięć, uzasadnień dla inwestycji i analiz alokacji aktywów.


Zobacz naszą ofertę nieruchomości magazynowych:

Industrialgo.pl

Działki, tereny inwestycyjne, hale produkcyjne, magazyny do wynajęcia.