Wynajem powierzchni biurowych nie ma przed nami tajemnic. Reprezentujemy interesy zarówno właścicieli, jak i najemców, oferując im wyjątkowe doświadczenia w sektorze biurowym. Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszym świecie biuro to coś więcej niż cztery ściany – to wizytówka firmy, a także niejednokrotnie narzędzie walki na coraz bardziej dynamicznym i zaciętym rynku pracy. 

Biura do wynajęcia 

Reprezentujemy właścicieli nieruchomości, zarówno deweloperów, jak i inwestorów, pośrednicząc w wynajmie ich powierzchni biurowych. Towarzyszymy klientom na każdym etapie życia nieruchomości – od organizacji finansowania i zakupu, przez proces wynajmu aż po sprzedaż.  

Eksperci z naszego działu wiedzą doskonale co zrobić, żeby powierzchnia biurowa do wynajęcia zaczęła przyciągać najemców. Czasem jest to kwestia wprowadzenia kilku zmian w wystroju, w innym przypadku chodzi o skupienie się na zaawansowaniu technologicznym nieruchomości. Niekiedy wystarczą odpowiednie działania marketingowe nieruchomości. Zawsze ze szwajcarską skrupulatnością wyszukujemy pola, która można poprawić i skupiamy się na tym, żeby biuro było nowoczesne, elastyczne i przyjazne dla pracownika.  

Biura do znalezienia 


Reprezentujemy najemców powierzchni biurowych. Każdego miesiąca zgłaszają się do nas firmy, które poszukują nowego biura do wynajęcia, chcą renegocjować obecne warunki najmu, planują ekspansję czy konsolidację. Zawsze jednak nadrzędnym celem są pracownicy. Firmy chcą wybrać odpowiednią przestrzeń, która przyciąga najlepszych specjalistów. Jak wybrać? Kluczowa jest lokalizacja i inspirujące wykończenie wnętrza, skupione na komforcie pracownika i sprzyjające zaangażowaniu zespołu.   
 
Nasz zespół specjalistów pomaga nie tylko znaleźć odpowiednią powierzchnię, ale także opracować analizę dotyczącą środowiska pracy czy zaprojektować przyszłe biuro. W końcu wynajem pomieszczeń biurowych to coś więcej niż dostarczenie przestrzeni do pracy. W odpowiednio zaaranżowanym biurze efektywność wzrasta, a pracownicy mają poczucie, że przychodzą do miejsca, gdzie nie tylko sprawnie się pracuje, ale też dobrze odpoczywa czy po prostu spędza czas.  

Nasze usługi:

  • Analiza wiarygodności finansowej i lokalizacji
  • Badania rynku
  • Doradztwo strategiczne ds. portfela nieruchomości
  • Doradztwo transakcyjne w zakresie najmu
  • Doradztwo w zakresie finansowania
  • Konsolidacje powierzchni biurowych
  • Negocjacje i renegocjacje umów najmu
  • Strukturyzowanie transakcji umów wynajmu biur
  • Tradycyjny i cyfrowy marketing nieruchomości
  • Wycena deweloperska i analiza wykonalnościOfficego.pl

Powierzchnie biurowe do wynajęcia.