Artykuł

Marketing nieruchomości komercyjnych przez pryzmat ESG – pobierz poradnik

Zapraszamy do pobrania naszego opracowania 360° w aktywnościach ESG, do wywierania pozytywnego wpływu poprzez projekty dotyczące marketingu nieruchomości.

czerwca 19, 2023

Marketing zarządzania nieruchomościami - poradnik

Wypracowanie strategii ESG to dziś niekwestionowany obowiązek przedsiębiorstw,
które chcą budować swoją wartość w długim okresie i odpowiadać na oczekiwania klientów oraz inwestorów.

Włączenie czynników ESG do strategii przedsiębiorstwa oznacza również uwzględnienie ich w działaniach oraz strategiach marketingowych,
które powinny wspierać realizację celów zrównoważonego rozwoju i promować działania, postawy proekologiczne, prospołeczne i etyczne.

ESG2

W naszym poradniku przechodzimy kolejno przez wszystkie elementy i kluczowe kwestie związane z planowaniem i prowadzeniem działań marketingowych nieruchomości komercyjnych zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju.

W poradniku znajdziecie Państwo przykłady działań oraz przydatne wskazówki wypracowane przez nasz doświadczony zespół.Marketing Zarządzania Nieruchomościami — pobierz poradnikNapisz do naszego eksperta

Autorzy

  • Marta Usielska

    Director, Marketing & Business Developement

    Zdjęcie Marta Usielska

    Specjalizacja: Odpowiada za zespół prowadzący działania marketingowe i PR w zarządzanych przez CBRE nieruchomościach komercyjnych, kieruje również komunikacją Działu Zarządzania Nieruchomościami. Do jej obowiązków należy też rozwój biznesu oraz szeroko pojęte kwestie ESG.