Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczeństwo

Nacisk na różnorodność talentów w sprawiedliwym, bezpiecznym i integracyjnym miejscu pracy, które kieruje się naszymi wartościami RISE – szacunek, rzetelność, zaangażowanie i perfekcjonizm.

cr-people-basic-hero-972x1296
To nasi ludzie czynią nas światowym liderem. Dobrostan pracowników wpływa na wszystko, co robimy, od inicjatyw na rzecz różnorodności, równości i inkluzywności (DE&I) po bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w miejscu pracy oraz zaangażowanie społeczne.

Róźnorodność, równość i inkluzywność

W CBRE DE&l to coś więcej niż podstawowe wartości - to przewaga konkurencyjna. Tworząc środowisko, w którym każda osoba jest ceniona za to, kim jest, doceniana za swój wkład i mająca szansę na rozwój, otwieramy naszą firmę na nowe perspektywy i możliwości.

Jednym z naszych najskuteczniejszych sposobów wspierania różnorodności i integracji jest ciągłe wsparcie Grup Zasobów Biznesowych Pracowników (EBRG), które mają ponad 12 000 członków w Stanach Zjednoczonych i 16 000 członków na całym świecie.

Dowiedz się więcej o naszych grupach pracowników oraz różnorodności i inkluzywności w CBRE w naszej stronie Praca w CBRE

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w miejscu pracy

Integrujemy dobre samopoczucie pracowników z każdą decyzją biznesową, dzięki czemu nasi pracownicy doświadczają troskliwej kultury w miejscu pracy i wracają do domu bezpiecznie i dobrze pod koniec każdego dnia pracy. Ustalamy globalne standardy i zasady, kultywujemy kierownictwo wyższego szczebla, które nadaje silny ton i zapewnia odpowiedzialność, stale poprawiamy nasze wyniki w zakresie bezpieczeństwa oraz dzielimy się tym, czego nauczyliśmy się jako lider w zakresie doświadczeń pracowników.

Nasi Liderzy

  • Barbara Płaczek

    Director, Head of People

    Zdjęcie Barbara Płaczek