Zarządzanie nieruchomościami i portfelami nieruchomości

Facilities Management

Zoptymalizuj wydajność swojego miejsca pracy, zapewnij sukces dzięki doskonałemu zarządzaniu obiektami (FM) i obsłudze technicznej nieruchomości.

L2_972x1296_Facilities Management (1)

Nasz model pracy

Jesteśmy wiodącym na świecie zintegrowanym zarządcą obiektów. Nasz globalny model operacyjny opiera się na usługach technicznych, wspieranych przez technologię oraz łańcuch sprawdzonych dostawców. Samodzielnie wykonujemy większość prac konserwacyjnych, co daje nam przewagę w porównaniu do konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować o 29% niższe koszty usług, utrzymując przy tym zadowolenie klientów. Centralizacja, usprawnione działania operacyjne i zakupy u naszych partnerów pozwalają na zmniejszenie kosztów i elastyczność, a co za tym idzie poprawę jakości miejsca pracy dla naszych klientów.

Rozwiązania zorientowane na klienta

Enterprise

Dla przedsiębiorstw międzynarodowych we wszystkich branżach

Obsługując największych na świecie najemców korporacyjnych, CBRE dostosowuje swoją ofertę do warunków geograficznych, rodzaju miejsca pracy oraz pożądanych rezultatów.

Local
Do pojedynczych budynków oraz kompleksów nieruchomości

Utrzymamy budynek w dobrym stanie dzięki wysokiej jakości usłudze Facility management, regularnym inspekcjom oraz stałej proaktywnej ekspertyzie technicznej.

Zarządzanie projektem i generalne wykonawstwo
Dla miejsc pracy dostosowanych do potrzeb Twojej firmy

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół zadba o każdy aspekt projektu – od zarządzania kontraktami z budowlanym łańcuchem dostaw po przejęcie pełnej odpowiedzialności i ryzyka w zakresie BHP. Dzięki umowom na dostawę „pod klucz”, będziemy Twoim pojedynczym punktem kontaktu, zarządzając i optymalizując każdy element łańcucha dostaw. Zwiększamy wydajność procesu projektowego, aby bezpiecznie uzyskiwać pożądane wyniki. Dowiedz się więcej.

Zespoły mobilne 
Dla wielolokacyjnych, rozproszonych portfeli nieruchomości

CBRE obsługuje dużych, rozproszonych geograficznie najemców, którzy wymagają odpowiednich rozwiązań w zakresie obiektów, zapewniając ujednoliconą platformę zarządzania zleceniami i aktywami, dogłębną analizę danych i dostęp do zweryfikowanej sieci dostawców.

O nas

Opierając się na zintegrowanym zarządzaniu obiektami, dostarczamy rozwiązania, które scalają i optymalizują wszystkie aspekty Twojej działalności. Kompleksowy model operacyjny łączy ludzi, środki trwałe, dane, technologie, budżety, kontrakty oraz nasz globalny łańcuch dostaw, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wydajność i produktywność biznesową. Nasze rozwiązania dostosowujemy do różnych klientów, w tym przedsiębiorstw międzynarodowych oraz firm działających na lokalnym rynku. Dowiedz się więcej

Rodzaje Nieruchomości

Zespół kierowniczy

 • Sylwia Müller

  Chief Operating Officer Europe

  Zdjęcie Sylwia Müller
 • Robert Kuc

  Interim Country Manager, Finance Director

  Zdjęcie Robert Kuc
 • Hubert Szymański

  Sales Director Eastern Europe

  Zdjęcie Hubert Szymański

Powiązane treści