Zarządzanie nieruchomościami i portfelami nieruchomości

Facilities Management

Zoptymalizuj wydajność swojego miejsca pracy, zapewnij sukces dzięki doskonałemu zarządzaniu obiektami (facility management) i obsłudze technicznej nieruchomości.

L2_972x1296_Facilities Management (1)

Nasz model pracy

Jesteśmy wiodącym na świecie zintegrowanym zarządcą obiektów. Nasz globalny model operacyjny opiera się na usługach technicznych, wspieranych przez technologię oraz łańcuch sprawdzonych dostawców.

Samodzielnie wykonujemy większość prac konserwacyjnych, co daje nam przewagę w porównaniu do konkurencji i sprawia, że branża facility management nie ma przez nami tajemnic. Dzięki własnym pracom konserwacyjnym jesteśmy w stanie zaoferować o 29% niższe koszty usług, utrzymując przy tym zadowolenie klientów.

Centralizacja, usprawnione działania operacyjne i zakupy u naszych partnerów pozwalają na zmniejszenie kosztów i elastyczność, a co za tym idzie poprawę jakości miejsca pracy dla naszych klientów.

Rozwiązania zorientowane na klienta

Dla przedsiębiorstw międzynarodowych we wszystkich branżach

Obsługując największych na świecie najemców korporacyjnych, dostosowujemy swoją ofertę do warunków geograficznych, rodzaju miejsca pracy oraz pożądanych rezultatów. Za naszą pracą stoi zawsze facility manager, którego zadaniem jest dbanie o każdy najdrobniejszy szczegół.

Dla pojedynczych budynków oraz kompleksów nieruchomości

Utrzymamy każdy budynek w dobrym stanie. Nasza usługa facility management jest na najwyższym poziomie, inspekcje są przeprowadzane regularnie, a ekspertyza techniczna jest stała i proaktywna.

Dla miejsc pracy dostosowanych do potrzeb Twojej firmy

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół oferuje usługi zarządzania projektem i generalne wykonawstwo. Zadbamy o każdy szczegół – od zarządzania kontraktami z budowlanym łańcuchem dostaw po przejęcie pełnej odpowiedzialności i ryzyka w zakresie BHP. Dzięki umowom na dostawę „pod klucz”, będziemy Twoim pojedynczym punktem kontaktu, zarządzając i optymalizując każdy element łańcucha dostaw. Zwiększamy wydajność procesu projektowego, aby bezpiecznie uzyskiwać pożądane wyniki.

Dla wielolokacyjnych, rozproszonych portfeli nieruchomości

Nasze zespoły mobilne to usługa idealna dla dużych, rozproszonych geograficznie najemców, którzy wymagają odpowiednich rozwiązań w zakresie obiektów. Zapewniamy zawsze ujednoliconą platformę zarządzania zleceniami i aktywami, dogłębną analizę danych i dostęp do zweryfikowanej sieci dostawców.

Facility management na najwyższym poziomie

Opierając się na zintegrowanym zarządzaniu obiektami, dostarczamy rozwiązania, które scalają i optymalizują wszystkie aspekty działalności naszych klientów. Kompleksowy model operacyjny łączy ludzi, środki trwałe, dane, technologie, budżety, kontrakty oraz nasz globalny łańcuch dostaw, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wydajność i produktywność biznesową. Nasze rozwiązania dostosowujemy do różnych klientów, w tym przedsiębiorstw międzynarodowych oraz firm działających na lokalnym rynku.

Rodzaje Nieruchomości

Zespół kierowniczy

 • Sylwia Müller

  Managing Director

  Zdjęcie Sylwia Müller
 • Robert Kuc

  Interim Country Manager, Finance Director

  Zdjęcie Robert Kuc
 • Hubert Szymański

  Sales Director Eastern Europe

  Zdjęcie Hubert Szymański

Powiązane treści