Integrated Outsourcing Solutions

Zarządzanie projektem i generalne wykonawstwo

Zarządzanie projektami i generalne wykonawstwo, technologie, zrównoważony rozwój i poszanowanie energii to obszary, w których dążymy do doskonałości.

Zarządzanie projektami i generalne wykonawstwo, technologie, zrównoważony rozwój i poszanowanie energii to obszary, w których dążymy do doskonałości. Pozwala nam to realizować projekty pod klucz. Nasze kompleksowe podejście gwarantuje Państwu jeden punkt kontaktu dla każdej czynności związanej z projektem, minimalizując czas i budżet potrzebne do jego wykonania. Proponujemy różne modele personalne, optymalizację łańcucha dostaw i wiedzę ekspercką dostosowane do danego projektu i rodzaju zasobów. Ma to zapewnić sukces Twoich globalnych przedsięwzięć nieruchomościowych.

Każdy projekt jest kierowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych kierowników projektów z solidnym doświadczeniem w architekturze, budownictwie, inżynierii, negocjowaniu umów oraz ogólnym zarządzaniu projektami. Bez względu na charakter, skalę czy lokalizację projektu, będziemy nim zarządzać bezpośrednio lub korzystać ze wsparcia naszych wybranych, zaufanych konsultantów.
Służymy pomocą w przekuwaniu Twoich pomysłów w rzeczywistość, aby główne zmiany przebiegały sprawnie i łatwo.

Nasze możliwości

Generalne wykonawstwo

Nasi Eksperci

 • Piotr Trojanowski

  Director | Project Management and Principal Contracting Department Poland

  Zdjęcie Piotr Trojanowski
 • Sylwia Meuś-Bielińska

  Associate Director & Principal Contracting Business Development Manager

  Zdjęcie Sylwia Meuś-Bielińska
 • Andrzej Rozmarynowski

  Senior Technical Consultant

  Zdjęcie Andrzej Rozmarynowski