Dokładne, kompetentne i terminowe. CBRE wykonuje wyceny przedmiotowych nieruchomości zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi zasadami wyceny oraz wytycznymi zawartymi w standardach opublikowanych przez Królewski Instytut Rzeczoznawców Majątkowych (RICS) oraz Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFVA). Posiadamy zespół rzeczoznawców i analityków posiadających wieloletnie doświadczenie w wycenie różnego typu nieruchomości. Nasza praca ma na celu dostarczenie rzetelnej i profesjonalnej oceny wartości.

Wiarygodność. Istotna jest realistyczna ocena wartości rynkowej nieruchomości, która stanowi fundament Twojej strategii oraz wszystkich wynikających z niej decyzji. Daje to także finansową pewność realizacji celów. Nasze wyceny poparte są aktualnymi transakcjami porównywalnych nieruchomości, a także informacjami z rejestru gruntów i krajowych baz danych. Co ważniejsze, nasze szczegółowe analizy wartości przechowywane są w naszych międzynarodowych i lokalnych bazach danych.

Szczegółowe raporty wyceny. W naszych raportach stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Jasna struktura naszego raportu wyceny jest zgodna z wytycznymi organizacji międzynarodowych i krajowych, a ich treść obejmuje wszystkie elementy mające wpływ na wartość Twojej nieruchomości. Raport zawiera opis budynku oraz jego cechy szczególne, lokalizację i projekty o podobnej specyfice, a wszystko to porównujemy z obecnymi warunkami panującymi na rynku nieruchomości.

 

• Wysoko wykwalifikowani rzeczoznawcy z certyfikatem RICS oraz innych instytucji, takich jak PFVA i Hyp Zert
• wyceny nieruchomości komercyjnych, biurowych, handlowych, mieszkalnych, hotelowych, magazynowych, gruntów inwestycyjnych, nieruchomości przemysłowych opierających się na doświadczeniu oraz naszej najlepszej wiedzy o rynku. Specjalizujemy się również w wycenach dla potrzeb emisji akcji (IPO), zrealizowaliśmy wiele wycen portfeli nieruchomości a także szereg kwartalnych i półrocznych aktualizacji wycen.
• raporty wyceny skoncentrowane na określonych założeniach: rocznym sprawozdaniu finansowym, finansowaniu, transakcjach kupna i sprzedaży, fuzjach i przejęciach, bankructwach, kwestiach podatkowych, wartości kredytów hipotecznych
• obliczenia akceptowane na arenie międzynarodowej w oparciu o modele obliczeniowe takie jak Argus Valuation Capitalization i Argus Developer
• wysokiej jakości, godne zaufania raporty ze spełniającą wymagania dokumentacją uzupełniającą