Za pośrednictwem najlepszej na rynku platformy usługowej firma CBRE oferuje inwestorom nieruchomości opracowanie i przeprowadzenie sprawdzonej, a zarazem dopasowanej do potrzeb biznesowych klienta strategii wynajmu oraz planu marketingowej oraz plan najmu, które zapewnią wyjątkowe wyniki finansowe oraz wizerunkowe..

Nasi doświadczeni i najlepsi na rynku pracownicy to eksperci w opracowywaniu skrojonych na miarę, kompleksowych strategii najmu, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie wartości nieruchomości komercyjnych wszystkich typów, w tym lokali biurowych, powierzchni przemysłowo-logistycznych oraz handlowych. Usługa najmu dla inwestorów firmy CBRE to przepustka do usług w zakresie nieruchomości niezbędnych podczas całego cyklu eksploatacji aktywów.

Jako światowy lider na rynku jesteśmy obecni w najważniejszych światowych lokalizacjach, na rynkach kapitałowych oraz w centrach innowacji w dziedzinie projektowania nowych budynków. Dzięki takim lokalizacjom jak Nowy Jork, Kalifornia, Tokio, Londyn i Sydney nasi klienci korzystają z doskonałych informacji przygotowanych przez najlepsze i najbardziej niezawodne zespoły rynkowe.

Najlepsza firma brokerska na świecie

Nasze najlepsze na rynku zespoły mają na koncie liczne sukcesy w zakresie promowania budynków naszych klientów. Z pomocą bogatych regionalnych zasobów w zakresie usługi najmu dla inwestorów skupiamy się na dostarczaniu aktualnych informacji rynkowych, tak aby nasi klienci mogli bez obaw porównywać się z najlepszymi i oferować swoim docelowym klientom najlepszy produkt dostępny na rynku.

Firma CBRE została uznana przez magazyn National Real Estate Investor za najlepszą firmę brokerską na świecie o aktywności transakcyjnej o 50% większej od największego konkurenta.

Nasz zespół dysponuje dogłębnym, szerokim i prawdziwie globalnym dostępem do informacji dotyczących najemców poprzez bezkonkurencyjne portfolio globalnych i regionalnych klientów. Jego uzupełnienie stanowią bezkonkurencyjne zespoły reprezentujące najemców na rynku lokalnym. Wspólnie dostarczamy aktualne informacje dotyczące kolejnych posunięć najemców oraz – dzięki znakomitym relacjom z decydentami – dostęp do właściwych osób, gdyż do zamknięcia ważnej transakcji potrzebne jest decydujące spotkanie obydwu stron.

Dysponujemy zespołami specjalistów we wszystkich najważniejszych sektorach nieruchomości:

 1. Powierzchnie biurowe
 2. Powierzchnie handlowe
 3. Powierzchnie przemysłowe i logistyczne

 
Nasze bezkonkurencyjne usługi

 1. Przejęcie, zbycie i cesje
 2. Kampanie przednajmu
 3. Tradycyjny i cyfrowy marketing nieruchomości
 4. Doradztwo w zakresie najmu
 5. Doradztwo w zakresie finansowania
 6. Wycena deweloperska i analiza wykonalności
 7. Strukturyzowanie transakcji
 8. Analiza wiarygodności finansowej

 
Usługi powiązane

 1. Rynki kapitałowe
 2. Usługi w zakresie aktywów
Wycena i doradztwo