W dziale korporacyjnych rynków kapitałowych świadczymy usługi doradcze dla firm posiadających nieruchomości własne oraz dla firm-najemców różnego typu powierzchni. Doradzamy z zakresie strukturyzacji wynajmu, wspieramy projekty konsolidacyjne oraz relokacje, które wymagają kupna lub sprzedaży aktywów. Nasze usługi zawsze dostarczamy na najwyższym poziomie.

Instrumenty rynku kapitałowego bez tajemnic

Międzynarodowe doświadczenie oraz unikalna wiedza o produktach i inwestycjach to nasza gwarancja sukcesu. Od wielu lat świadczymy usługi doradztwa dla firm w zakresie instrumentów rynku finansowego we wszystkich sektorach rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale nasze zasady są wspólne dla wszystkich – znamy wartość pieniędzy i wiemy, że kluczową rolę w ich pomnażaniu odgrywa odpowiednia strategia. Nieruchomości to dla nas mapa, po której bardzo sprawnie się poruszamy. Wybierając nasze wsparcie, dostajesz najlepszego przewodnika. 

Wybór najlepszych instrumentów rynku kapitałowego


Wspieramy firmy w procesach strukturyzacji wynajmu, wspieramy procesy konsolidacyjne i relokacje. Zawsze dążymy do generowania najwyższych przychodówi minimalizowania ryzykapodejmowanych działań. Znamy też potrzeby różnych grup klientów. Wiemy np. że korporacje coraz częściej korzystają z umów sprzedaży i leasingu zwrotnego w celu uwolnienia kapitału ze swoich portfeli nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu i zabezpieczeniu długoterminowego najmu i kontroli aktywów.

Najlepsi eksperci od instrumentów rynku finansowego

Nasz zespół posiada szeroki zakres wiedzy i doświadczenia. Znamy się doskonale na finansach, rachunkowości, ekonomii i podatkach. Każdorazowo zapewniamy maksymalną wartość z obrotu nieruchomościami, wspartą najlepszą wiedzą ekspercką w danej tematyce.

Siłą CBRE jest międzynarodowe know-how, które zapewnia przewagę naszym klientom. Globalne podejście zawsze łączymy z wiedzą o lokalnych rynkach. To właśnie połączenie tych dwóch perspektyw, pozwala nam na opracowywanie najlepszych strategii i najbardziej trafne doradztwo dla naszych klientów.   

Nasze usługi:
  • Sprzedaż i leasing zwrotny
  • Zakup i leasing zwrotny
  • Strategie portfelowe
  • Strategie alternatywnego wykorzystania nadwyżki aktywów
  • Sprzedaże nadwyżki aktywów
  • Organizacja finansowania obiektów „pod klucz”
  • Doradztwo ds. wynajmu