Jako najemca nieruchomości korporacyjnych, twoje potrzeby rynku kapitałowego są podobne do potrzeb każdego inwestora. Ale dopóki nieruchomość nie jest podstawą Twojego biznesu, wielkie możliwości mogą zostać pominięte.

Rynki Kapitałów Korporacyjnych (CCM) jest działem zespołu Doradców Kapitałowych CBRE, który działa w EMEA w szczególności dla właścicieli firm i osób zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi. Patrząc krytycznie na wszystkie rynki kapitałowe rozwiązania mające na celu odkrycie wartości w taki sam sposób jak dla naszych klientów inwestorów, oferujemy pełen zakres usług. Obejmują one doradztwo w zakresie strukturyzacji i wynajmu najmu, a także wsparcie dla projektów konsolidacyjnych lub delokalizacyjnych, które obejmują usuwanie wszelkich typów nieruchomości na potrzeby istniejące lub najwyższe i najlepsze alternatywne wykorzystanie, a nawet finansowanie nowych projektów.

Współpracując ściśle z zespołem w Stanach Zjednoczonych, CCM EMEA oferuje dedykowaną usługę dla osób zajmujących przedsiębiorstwa, dostarczając analiz, zaleceń i zarządzania egzekucyjnego.

Nasz zespół CCM ma szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii i podatków, zapewniając maksymalną wartość z interesów związanych z nieruchomościami.

Nasze rynki kapitałowe:

  • Sprzedaż i leasing zwrotny
  • Zakup i leasing zwrotny
  • Strategie portfelowe
  • Strategie alternatywnego wykorzystania nadwyżki aktywów
  • Nadwyżka sprzedaży aktywów
  • Doradztwo w zakresie wynajmu
  • Główny doradca

CBRE brało udział od 2003 r. w transakcjach sprzedaży i leasingu zwrotnego, o wartości prawie 18 mld USD, co czyni nas najlepszym doradcą w zakresie sprzedaży i leasingu zwrotnego na całym świecie.

Korporacje coraz częściej korzystają z umów sprzedaży i leasingu zwrotnego w celu uzyskania dostępu do wartości kapitału swoich portfeli nieruchomości, przy jednoczesnym zachowaniu i zabezpieczeniu długoterminowego obłożenia i kontroli aktywów. Sprzedaż i leasing zwrotny może być również bardzo skutecznym sposobem zarządzania przyszłym wyjściem z nieruchomości.

Nasz zespół CCM ma doświadczenie i skalę, aby dostarczyć dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.