Zespół ds. nieruchomości inwestycyjnych firmy CBRE (Investment Properties) to czołowy doradca w zakresie sprzedaży i nabycia nieruchomości inwestycyjnych w regionie EMEA.

Wykorzystując dogłębną wiedzę firmy CBRE o rynkach na całym świecie, nasz dedykowany zespół ekspertów zapewnia wyjątkową, globalną perspektywę na rynek nieruchomości komercyjnych oraz rynków kapitałowych. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu identyfikujemy najlepsze możliwości inwestycyjne dla naszych klientów na kluczowych globalnych rynkach.

Nasz zespół ds. nieruchomości inwestycyjnych ma na swoim koncie najbardziej prestiżowe transakcje na świecie, w których wykorzystał wiedzę ze wszystkich specjalistycznych sektorów, w tym biurowego, handlowego, przemysłowego, logistycznego i innych rynków alternatywnych.

Przemyślane inwestycje w nieruchomości

Dominująca pozycja firmy CBRE na rynku oznacza, że dysponujemy większą ilością danych dotyczących transakcji i lepszą wiedzą rynkową niż nasza konkurencja.

Jesteśmy czołowym doradcą w zakresie inwestycji biurowych w Londynie z udziałem w rynku wynoszącym 32% dla aktywów powyżej 100 mln GBP. Nasz zespół w Nowym Jorku przeprowadził dwie największe transakcje biurowe w historii miasta. Z kolei w Monachium nasz zespół od ponad dziesięciu lat jest liderem w branży z udziałem w rynku na poziomie 25%. Do tej pory w Polsce nasz piętnastoosobowy zespół uczestniczył w transakcjach o wartości 1,5 mld EUR.

Doradzając zarówno kupującym, jak i sprzedającym, firma CBRE oferuje holistyczne spojrzenie na rynek, które gwarantuje naszym klientom profesjonalne doradztwo. Wraz z zespołem ds. badania rynku nasz zespół ds. nieruchomości inwestycyjnych jest w stanie przewidywać światowe trendy i z powodzeniem kierować kapitałem, co czyni firmę CBRE najbezpieczniejszym wyborem, jeśli chodzi o potrzeby naszych klientów w zakresie zarządzania inwestycyjnego.

Nasze usługi w zakresie nieruchomości inwestycyjnych

  • Doradztwo przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości
  • Plasowanie akcji zwykłych na rynku
  • Badanie rynku
  • Planowanie strategii inwestycyjnych
  • Wprowadzenie obiektu na rynek
  • Wsparcie due diligence
  • Wyceny

 

Za sprawą dogłębnej wiedzy na temat światowych rynków oraz biznesu zespół ds. nieruchomości inwestycyjnych firmy CBRE jest w stanie odnajdywać nowe źródła kapitału, określać przyszłe możliwości i dostarczać maksymalną wartość we wszystkich klasach aktywów.

Zobacz nasze ostatnie działania i sprawdź jak wygląda rynek inwestycyjny w Polsce.