Międzynarodowe doświadczenie oraz unikalna wiedza o produktach i inwestycjach to nasza gwarancja sukcesu. Od wielu lat świadczymy usługi doradztwa inwestycyjnego we wszystkich sektorach rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale nasze zasady są wspólne dla wszystkich – znamy wartość pieniędzy i wiemy, że kluczową rolę w ich pomnażaniu odgrywa odpowiednia strategia. Nieruchomości to dla nas mapa, po której bardzo sprawnie się poruszamy. Wybierając nasze wsparcie, dostajesz najlepszego przewodnika.   

Inwestycje długoterminowe i zoptymalizowany portfel inwestycyjny  

Zapewniamy klientom najwyższe standardy doradztwa inwestycyjnego. Łatwo się do nich przyzwyczaić, ale trudno z nich zrezygnować – i właśnie na tym nam zależy. Chcemy pracować z klientami przez długi czas. Współpracę budujemy na doświadczeniu i partnerskich relacjach. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane przez nas doradztwo finansowe jest idealnie dopasowane do potrzeb danego klienta. Proces budowania zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego przebiega u nas, jak w szwajcarskim zegarku – skrupulatnie i precyzyjnie. 

Najwyższy poziom doradztwa inwestycyjnego dla maksymalnego spokoju
 

Doradztwo inwestycyjne spełnia swoje zadanie, kiedy klienci czują spokój – o swoje finanse, przyszłość i jakość posiadanego portfela inwestycyjnego. W CBRE opracowujemy indywidualne strategie, które są skrojone na miarę potrzeb danego klienta. Podpowiemy Ci w co, jak i dlaczego zainwestować.  

Kluczowe elementy współpracy: 

INDYWIDUALNA OPIEKA. Każdy klient może liczyć na wsparcie swojego doradcy inwestycyjnego, który będzie jego głównym punktem kontaktu i łącznikiem ze światem inwestycji. 

BIEŻĄCA ANALIZA POSIADANEGO PORTFELA. Zdywersyfikowany portfel to taki, w którym kapitał został ulokowany tak, aby niezależnie od charakteru rynku, przynosił dochód i jednocześnie minimalizował ryzyko strat. Do tego dążymy. 

SZEROKIE SPEKTRUM INWESTYCJI. Oferujemy nasze wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji we wszystkich rodzajach inwestycji nieruchomościowych.  

WSPARCIE MERYTORYCZNE. Nasi eksperci dysponują ogromną ilością informacji i danych, którymi się dzielą. Dzięki temu strategia inwestycyjna jest najlepiej dopasowana do celów firmy i warunków rynkowych. 

Nasze doradztwo inwestycyjne obejmuje w szczególności:  

WYBÓR. Doradzimy Ci, w jaki rodzaj nieruchomości najlepiej ulokować kapitał. Po uwzględnieniu Twoich potrzeb i możliwości, znajdziemy idealne rozwiązanie, m.in. pod względem rodzaju czy lokalizacji budynku. 

FINANSOWANIE. Nasi eksperci znajdą sposób na sfinansowanie Twoich inwestycji, w taki sposób, abyś czuł się bezpiecznie. To szczególnie istotne, gdy planuje się inwestycje długoterminowe

ZAKUP. Pomagamy w zrobieniu profesjonalnej analizy stanu prawnego i przeznaczenia nieruchomości, analizujemy potencjalne szanse i zagrożenia, a także robimy profesjonalną wycenę. Wszystko po to, by Twój portfel inwestycyjny był zbilansowany.  

PLANOWANIE. Projektowanie inwestycji to jeden z kluczowych elementów z punktu widzenia zysków w przyszłości. Analiza opłacalności poszczególnych propozycji to nasz konik. Zawsze wskazujemy najbardziej efektywny ekonomicznie wariant.  

REALIZACJA
. Regulujemy stan prawny nieruchomości i wskazujemy jakie są przewidywane ceny sprzedaży lub czynszów najmu.  
Zobacz nasze ostatnie działania i sprawdź jak wygląda rynek inwestycyjny w Polsce.