Co robimy?

W CBRE Hotels oferujemy kompleksowe i  wyspecjalizowane usługi skoncentrowane na wspieraniu rozwoju i sukcesu naszych klientów, przy jednoczesnej maksymalizacji wartości ich inwestycji. Posiadamy  doświadczenie w branży nieruchomości hotelowych na całym świecie.

Doradzamy w zakresie planowania inwestycji, badań rynku i studiów wykonalności projektu, wyceny nieruchomości, zakupu lub sprzedaży obiektów hotelowych, pozyskania finansowania, zarządzania obiektami, doboru operatora. 

Nasze usługi świadczymy dla wszystkich typów nieruchomości hotelowych, od pojedynczych obiektów po całe portfele nieruchomości, obsługujemy również segmenty rynku rozrywkowego takie jak ośrodki wypoczynkowe, pola golfowe, kasyna czy parki rozrywki. 

CBRE Hotels to 375 ekspertów skupionych tylko na branży hotelowej.  W regionie EMEA posiadamy aż 120 specjalistów w 15 biurach regionalnych. Globalna sieć kontaktów pozwala nam tworzyć najlepsze rozwiązania biznesowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.   

Doświadczenie w branży nieruchomości hotelowych na całym świecie, wiedza ekspercka oraz najlepsi specjaliści przeprowadzą Cię bezpiecznie przez nawet najbardziej skomplikowane transakcje i zapewnią najlepsze rezultaty na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Doradztwo inwestycyjne

Zarówno dla transakcji pojedynczych jak i całych portfeli nieruchomości, CBRE Hotels zapewnia inwestorom dogłębne zrozumienie specyfiki rynku nieruchomości hotelowych i oferuje kompleksowe usługi inwestycyjne włączając nabywanie/sprzedaż i doradztwo w obrocie wszystkimi segmentami związanymi z branżą hotelarską. 

Wyceny

Zespół doradztwa i wycen CBRE Hotels podejmie się wyceny nieruchomości hotelowych. Certyfikowani rzeczoznawcy MAI, RICS oraz posiadający polskie uprawnienia rzeczoznawców majątkowych posiadają specjalistyczną wiedzę na temat sektora hotelowego. 

Planowanie inwestycji - studia wykonalności

Korzystając z naszej bogatej wiedzy na temat nieruchomości hotelowych oraz naszych modeli finansowych, w CBRE Hotels oferujemy doradztwo strategiczne dla projektu. Pomagamy naszym klientom zoptymalizować zyski oferując rozwiązania i strategie, które usprawnią proces podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

Debt and structured finance

Nasz zespół Debt & Structured Finance dedykowany rynkowi hotelowemu, oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla wiodących na świecie właścicieli hoteli, inwestorów i deweloperów. CBRE współpracuje z ponad 200 czołowymi, międzynarodowymi kredytodawcami działającymi w branży hotelowej, włączając banki, fundusze emerytalne, firmy ubezpieczeniowe oraz kredytowe, rządowe instytucje oraz firmy inwestycyjne typu off-shore.

Inwestycje typu - Leisure

Zespół Leisure and Alternative Investments działa na wszystkich szczeblach - lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym - aby zaoferować wysokiej klasy usługi doradcze, finansowe i analityczne dla konkretnych specjalistycznych działalności biznesowych związanych z rynkiem rozrywkowym takich jak pola golfowe, ośrodki wypoczynkowe, kasyna, puby, bary i kluby.

Asset Management

Strategiczne zarządzanie nieruchomością i jego działalnością jest niezbędne do maksymalizacji dochodu i wartości kapitału. Specjaliści Asset Management w grupie CBRE Hotels to nasz łącznik pomiędzy właścicielem a operatorem hotelowym. Dostarczymy właścicielowi odpowiednią ekspertyzę, która pomoże w osiągnięciu zaplanowanych celów inwestycyjnych. 

Doradztwo Biznesowe 

W CBRE Hotels zajmujemy się doradztwem w przemyśle hotelowym w celu uzyskania jak największych zwrotów z inwestycji. Oferujemy usługi dostosowane do potrzeb klienta obejmujące wszystkie aspekty doradztwa hotelowego dla obecnych oraz przyszłych właścicieli hoteli, inwestorów oraz kredytodawców.

Poszukiwanie i negocjowanie umów operatorskich

Specjalizujemy się  w wyszukiwaniu najbardziej odpowiednich operatorów hotelowych i w negocjacji najlepszych warunków dla naszego klienta. Ściśle współpracujemy z właścicielami hoteli, aby ocenić ich wymogi biznesowe oraz prawne, tak aby wybrać najwłaściwszą strukturę operacyjną oraz markę. Zapewniamy fachowe doradztwo dla deweloperów na etapie planowania obiektu hotelowego, ale też dla już istniejących hoteli. 

Badania strategiczne

Analitycy i eksperci od badań rynku hotelowego w CBRE specjalizują się w analizie i raportowaniu historycznej oraz przyszłej działalności głównych rynków hotelowych na całym świecie. Nasi eksperci badają jaki wpływ mają te zmiany w całym cyklu inwestycyjnym i przekładają swoją wiedzę w znaczące wnioski dla inwestorów hotelowych.