Zespół Doradców Kapitałowych CBRE zapewnia niezależne i wiodące w branży doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, poparte naszą niezrównaną wiedzą finansową i ogólnym zrozumieniem zasobów.

Współpracujemy ściśle z klientami, którzy szukają fokusu, dyscypliny i zasięgu globalnej korporacyjnej firmy finansującej, w połączeniu z wiedzą sektora nieruchomości o wiodącej na świecie firmie zajmującej się nieruchomościami komercyjnymi.

Nasi eksperci to doświadczeni specjaliści ds. Finansowania, którzy dopasowują potrzeby klientów do strategii inwestycyjnych w różnych sektorach i geograficznie, wykorzystując różne struktury kapitałowe.

Zespół EMEA współpracuje również z siecią CBRE na całym świecie w celu zapewnienia klientom najlepszej w swojej klasie porady i realizacji.

Nasze usługi doradców kapitałowych obejmują trzy podstawowe obszary:

● Finanse korporacyjne
Nasz zespół oferuje kreatywne rozwiązania transakcyjne, doradztwo w zakresie finansowania strategicznego oraz obsługę transakcji. Wykorzystując globalną sieć kontaktów, nasi specjaliści pomogą we wszystkim finansować od pozyskania kapitału do finansowania długów, analizy i modelowania portfeli oraz specjalistycznych rozwiązań finansowych na rynkach energii i infrastruktury.

● doradztwo inwestycyjne
Nasz zespół zapewnia niezależne i godne zaufania usługi, które odzwierciedlają niepowtarzalny wgląd w realne rynki aktywów CBRE. Dzięki usługom doradczym w zakresie inwestycji w dług, a także bezpośrednio i pośrednio, dopasowujemy kreatywne rozwiązania inwestycyjne do Twoich ścisłych wymogów i celów finansowych

● Usługi pożyczkowe
Nasz zespół oferuje także zaufane rozwiązania dla kredytodawców, poparte pełnym pakietem usług pożyczki na prawdziwe pieniądze. Od doradztwa kredytowego do obsługi i windykacji mamy zespół, który zarządza Twoim kapitałem.