Znajomość i zrozumienie specyfiki polskiego rynku nieruchomości wsparte wieloletnimi badaniami i doświadczeniem  to największa wartość, jaką możemy przekazać naszym Klientom. Nasz zespół codziennie zajmuje się pozyskiwaniem  najświeższych informacji na temat rynku biurowego, handlowego, przemysłowo-logistycznego oraz inwestycyjnego. 

Skupiając wszystkie informacje z rynku nieruchomości oraz dzieląc się nimi z innymi współpracownikami, dział doradztwa i badań rynku znajduje się w centrum działalności firmy. Swoją specjalistyczną wiedzą dzielimy się również z Klientami zewnętrznymi, przekazując ją we wszelakich formach, od ekstraktów z baz danych, po dogłębne analizy, raporty rynkowe oraz doradcze, obejmujące wszystkie sektory.
Dzięki kompleksowemu podejściu oraz zaangażowaniu, nasz zespół analityków i doradców jest postrzegany jako jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. Tworzenie raportów doradczych dla klientów zewnętrznych jest ważną częścią pracy działu doradztwa i badań rynku, która często stanowi początek szerszej współpracy.

  • Przygotowywanie analiz i raportów odnośnie lokalnych, regionalnych i światowych trendów.
  • Sporządzanie analiz lokalnych rynków biurowych, handlowych i magazynowych.
  • Doradztwo dotyczące projektów deweloperskich, analiza stref oddziaływania dla projektów handlowych, badanie chłonności rynku i danej lokalizacji i działki, doradztwo odnośnie wielkości i funkcji projektów, pozycjonowanie projektów deweloperskich, określanie potencjalnych najemców, wparcie w procesie projektowania.
  • Przygotowywanie analiz lokalizacji i studiów wykonalności (feasibility studies) projektów komercyjnych, w tym modelowanie i prognozowanie finansowe.
  • Opracowywanie analiz lokalizacyjnych dla inwestycji zagranicznych takich jak centra usług wspólnych (SSC i BPO) oraz inwestycji przemysłowych.