Projektowanie Architektoniczne

Skuteczny i dobrze dobrany projekt wnętrza może wpłynąć na produktywność pracowników i oszczędności związane z utrzymaniem nieruchomości.

Doradztwo i Badania Rynku

Nasz zespół codziennie zajmuje się pozyskiwaniem najświeższych informacji na temat rynku biurowego, handlowego, przemysłowo-logistycznego oraz inwestycyjnego.

Design & Build

Obsługa spółek celowych i księgowość

CBRE oferuje pełną obsługę księgową spółek celowych zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami.

Zarządzanie płatnością czynszów

Doradztwo Deweloperskie

CBRE wspiera właścicieli nieruchomości w wypracowaniu rozwiązań, mających wygenerować najwyższe przychody z inwestycji.

Doradztwo Techniczne i Due Diligence

Oferowane przez nas Doradztwo Techniczne jest wykorzystywane w codziennych operacyjnych działaniach zarządców nieruchomości, w transakcjach kupna-sprzedaży, wycenach, jak również przy relokacjach.

Najem dla Inwestorów

Opracowujemy kompleksowe strategie najmu, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie wartości nieruchomości komercyjnych wszystkich typów, w tym lokali biurowych, powierzchni przemysłowo-logistycznych oraz handlowych.

Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Doradztwo inwestycyjne

CBRE to czołowy doradca w zakresie sprzedaży i nabywania nieruchomości inwestycyjnych.

Doradztwo Finansowe

Dysponujemy niezależnym i wiodącym w branży doradztwem w zakresie rynków kapitałowych, popartym niezrównaną wiedzą finansową i ogólnym zrozumieniem zasobów rynku.

Doradztwo w zakresie ESG

Skuteczna strategia ESG, audyt energetyczny, certyfikacja budynków i wiele innych zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, nie mają tajemnic przed naszymi ekspertami. Poznaj pełny zakres naszych usług.

Inicjatywy Pro-ekologiczne

Wdrażamy pro-ekologiczne inicjatywy by bardziej wydajnie zarządzać nieruchomościami Naszych klientów.

Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych

Inwestujemy w narzędzia, procesy i systemy kontroli zmierzające do ulepszenia naszej obsługi kosztów eksploatacyjnych.

Facility Management

Utrzymamy budynek w dobrym stanie dzięki wysokiej jakości usłudze „facility management”, regularnym inspekcjom oraz stałej proaktywnej ekspertyzie technicznej.

Inwestycje w sektorze hotelowym

Oferujemy kompleksowe i wyspecjalizowane usługi skoncentrowane na wspieraniu rozwoju i sukcesu naszych klientów, przy jednoczesnej maksymalizacji wartości ich inwestycji hotelowych.

Raportowanie i Ocena

Raporty CBRE są zawsze dostosowywane do aktualnych wymagań Klienta.

Zarządzanie projektem i kosztami

Zarządzanie projektami i kosztami jest naszą kluczową linią biznesową. Oferujemy usługę wykańczania powierzchni biurowych, jak również wspieramy deweloperów w procesie budowlanym.

PR i Marketing

Tworzymy i wdrażamy plany marketingowe, które mają znaczący wpływ na funkcjonowanie nieruchomości, którymi zarządzamy.

Korporacyjne rynki kapitałowe

Doradztwo w zakresie monetyzacji i strukturyzacji wynajmu, a także wsparcie dla projektów konsolidacyjnych lub relokacji, które obejmują zbywanie wszelkich typów nieruchomości na potrzeby istniejących alternatywnych nieruchomości, lub nawet finansowanie nowych projektów.

Relacje z Najemcami

Jesteśmy w stałym kontakcie z najemcami informując ich o wszelkich zmianach związanych z zarządzanymi przez nas nieruchomościami.

Zarządzanie nieruchomościami

Wyceny

CBRE wykonuje wyceny przedmiotowych nieruchomości zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi zasadami wyceny oraz wytycznymi zawartymi w standardach opublikowanych przez Królewski Instytut Rzeczoznawców Majątkowych (RICS) oraz Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFVA).