Zespół wynajmu zajmujący się transkacjami najemcy (Occupier Transactions) firmy CBRE współpracuje z naszymi klientami w celu nabycia, renegocjacji i zbycia nieruchomości biznesowych.

W naszym portfolio znajdują się wszystkie rodzaje aktywów, w tym powierzchnie biurowe, handlowe, przemysłowe i logistyczne, a także centra danych.

Jako nasz klient otrzymasz dostęp do największej na świecie sieci pośrednictwa wspartej przez szereg usług doradczych, które pomogą zdefiniować i na nowo opracować strategię dotyczącą nieruchomości komercyjnych Twojej firmy.
Dzięki naszej sieci, na którą składa się ponad 400 biur pośrednictwa i 500 pośredników w regionie EMEA, prowadzimy transakcje dotyczące około czterech milionów metrów kwadratowych powierzchni biurowych rocznie oraz ponad pięciu milionów metrów kwadratowych nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Ogółem zawieramy około 3600 transakcji rocznie.

Redukcja kosztów i zarządzanie ryzykiem

Nasi eksperci opracują i wdrożą strategię dopasowaną do potrzeb Twojej firmy, biorąc pod uwagę szereg możliwości i rodzajów ryzyka finansowego i operacyjnego.

Dokładamy wszelkich starań, by zrozumieć Twoją firmę, dzięki ścisłej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować obsługę przekraczającą Twoje oczekiwania.

Dostosowujemy rozwiązania do wymagań i dynamiki rynku w danym sektorze.

Usprawniona usługa

Nasza doskonale skoordynowana usługa obsługi transakcji wsparta jest fachową wiedzą 70 000 pracowników firmy. Jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć i komunikować potrzeby Twojej firmy niezależnie od tego, czy zajmujemy się pojedynczą transakcją, czy operacjami na wielu rynkach.

Wykorzystujemy wiarygodne, najlepsze na rynku badania, analizy i lokalną wiedzę, dlatego możesz mieć pewność, że każda decyzja oparta jest na kompleksowej analizie danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych, trendów rynkowych i wartości.