Firma CBRE jest liderem na rynku obsługi transakcji. Dokładnie poznajemy potrzeby klientów w zakresie nieruchomości, aby móc skutecznie doradzać w transakcjach przejęć, sprzedaży, przedłużania umów najmu i analizie czynszów za lokale komercyjne.

Nasze usługi pozwalają klientom osiągnąć pełną wiedzę na temat portfela nieruchomości na rynku. Oferujemy najwyższej jakości doradztwo i opracowywanie skoordynowanych strategii, które zwiększą wartość firmy, a jednocześnie umożliwią zarządzanie ryzykiem.

Zakładamy, że główna działalność naszych klientów nie skupia się jedynie na rynku nieruchomości. Mając to na uwadze, kładziemy nacisk na koordynację centralną i w skali globalnej, aby skutecznie reagować na sytuację rynkową i dostosować działania do szerszej strategii biznesowej klienta.

Nasz zespół oferuje pełen wachlarz usług związanych z transakcjami sieciowymi oraz unikalną wiedzę na temat rynku globalnego. Z pomocą ponad 150 managerów transakcji na całym świecie i 6600 pośredników doprowadzamy do finalizacji 80 000 transakcji i zarządzamy kwotą 284 mld USD rocznie.

Globalne zarządzenie portfelem

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie usprawniania procesu realizacji transakcji, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze klientów w pełnym zakresie działań, od jednorazowych transakcji po globalne zarządzanie portfelem i zobowiązaniami z tytułu czynszu najmu.

Oszczędności

Nasze sprawdzone usługi doradcze dotyczące zarządzania portfelem i strategii pozwolą w szybki sposób określić oszczędności w Twojej firmie i obniżyć koszty o ok. 20% poprzez optymalizację transakcji.

Możemy również stworzyć biuro zarządzania projektami w Twojej firmie w celu koordynowania strategii każdej usługi. Z takiego rozwiązania skorzystała m.in. firma Sony – gigant w branży elektronicznej – której pomogliśmy zmniejszyć powierzchnię biurową o 41%, koszty operacyjne o 42% oraz zatrudnienie o 26%.

Dostęp do największej sieci pośredników na świecie pomaga naszym wykwalifikowanym pracownikom w redukcji kosztów działalności zarówno na poziomie pojedynczych nieruchomości, jak i globalnego portfela. Zwykle pomagamy klientom zaoszczędzić aż 8% kosztów najmu.