W CBRE dbamy o cały cykl eksploatacji budynku. Lubisz perfekcję. My również.

Jeśli według Ciebie nie powstało jeszcze idealne miejsce pracy, nasz zespół ds. zarządzania projektami pomoże Ci je stworzyć. Zaprojektujemy, wyposażymy, zbudujemy i dopasujemy dowolne miejsce pracy do potrzeb Twojej firmy.

Bez względu na to, czy masz w planach budowę nowej siedziby czy przeprowadzkę i odnowienie istniejącego lokalu, nasi eksperci dołożą wszelkich starań, żeby miejsce pracy odpowiadało Twoim oczekiwaniom, gdziekolwiek znajduje się Twoja firma. Do naszych głównych usług należą: zarządzanie projektami budowlanymi i kosztami, zarządzanie przeprowadzką, wsparcie IT oraz zaopatrzenie w meble, armaturę i inne wyposażenie perfekcyjnie dostosowane do wymagań klienta. 

Jako godny zaufania lider w branży nieruchomości komercyjnych pomożemy Ci określić i wdrożyć udoskonalenia w Twoim biurze, które w wymierny sposób przełożą się na jakość pracy całej firmy. Może to oznaczać optymalizację istniejącego miejsca poprzez wdrożenie elastycznej organizacji pracy w celu stworzenia sprawniejszego, bardziej mobilnego i zmotywowanego zespołu. Angażujemy się między innymi w projekty obejmujące inteligentne budynki, rozwiązania IoT lub energię ze źródeł odnawialnych.

Zarządzanie kosztami projektów i ryzykiem

Wiemy, że aż 80% oszczędności można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy z dziedziny zarządzania projektami budowlanymi pokażemy Ci jak stworzyć środowisko pracy idealne dla Ciebie i przy okazji zaoszczędzić pieniądze.

Zespół CBRE pomoże Ci gładko i bezboleśnie przejść przez duże zmiany, jednocześnie ograniczając ryzyko do minimum. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje środki były wydawane efektywnie poprzez zarządzanie relacjami z wykonawcami i dostawcami, wyszukiwanie najlepszych ofert na rynku, analizę kosztów najmu i wyposażenia biura, renegocjowanie i przedłużanie umów najmu, wdrażanie kompleksowych programów zarządzania planowaniem i zmianami – wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu należytej staranności i realizacji strategii portfelowej oraz zgodnie z przepisami prawnymi i wymaganiami BHP.

Usługi doradcze 

  • Możemy stworzyć „biuro zarządzania projektem” w Twoim budynku, co oznacza, że fachowa wiedza CBRE jest na wyciągnięcie ręki bez względu na to, czego potrzebujesz i kiedy. 
  • Usługa ta została stworzona, aby dostarczyć Ci rozwiązania generujące oszczędności. Może być świadczona przez specjalnie oddelegowanych pracowników lub przez specjalistów z naszego lokalnego biura. 

Usługi zarządzania projektami 

  • Realizujemy również zlecenia zarządzania pojedynczymi projektami jako usługodawca zewnętrzny. Bez względu na to, czy jest to modernizacja kluczowego sprzętu czy organizacja remontu, znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
  • Nasze usługi doradztwa w zakresie planowania, ubezpieczeń handlowych, analiz porównawczych oraz zarządzania kosztami pomogą Ci w opracowaniu budżetu na kolejnych 10 lat, co pozwoli monitorować koszty i ograniczać ryzyko związane z portfelem kapitałowym. 
  • W CBRE możemy również zarządzać kosztami indywidualnych projektów bez względu na to, czy chodzi o wymianę agregatu chłodniczego czy też wyposażenie biura o powierzchni 93 000 m2.