Idealne miejsce pracy? Nasz zespół ds. zarządzania projektami pomoże Ci je stworzyć. Zaprojektujemy, wyposażymy, zbudujemy i dopasujemy dowolne miejsce pracy do potrzeb Twojej firmy.

Bez względu na to, czy masz w planach budowę nowej siedziby czy przeprowadzkę i odnowienie istniejącego lokalu, nasi eksperci dołożą wszelkich starań, żeby miejsce pracy odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

Do naszych głównych usług należą: zarządzanie projektami budowlanymi i kosztami, zarządzanie przeprowadzką, wsparcie IT oraz zaopatrzenie w meble, armaturę i inne wyposażenie perfekcyjnie dostosowane do wymagań klienta. 

Jako godny zaufania partner pomożemy Ci określić i wdrożyć udoskonalenia w Twoim biurze, które w wymierny sposób przełożą się na jakość pracy całej firmy. Może to oznaczać optymalizację istniejącego miejsca poprzez wdrożenie elastycznej organizacji pracy w celu stworzenia sprawniejszego, bardziej mobilnego i zmotywowanego zespołu. Angażujemy się między innymi w projekty obejmujące inteligentne budynki, rozwiązania IoT lub energię ze źródeł odnawialnych.

Zarządzanie kosztami projektów i ryzykiem

Wiemy, że aż 80% oszczędności można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy z dziedziny zarządzania projektami budowlanymi pokazujemy jak stworzyć idealne środowisko pracy i przy okazji zaoszczędzić pieniądze.

Zarządzamy relacjami z wykonawcami i dostawcami, wyszukujemy najlepsze oferty na rynku, analizujemy koszty najmu i wyposażenie biura, renegocjujemy i przedłużamy umowy najmu oraz wdrażamy kompleksowe programy zarządzania planowaniem i zmianami.

Biuro zarządzania projektem

Możemy stworzyć „biuro zarządzania projektem” w Twoim budynku, co oznacza, że fachowa wiedza CBRE jest na wyciągnięcie ręki bez względu na to, czego potrzebujesz i kiedy. 

Usługa ta została stworzona, aby dostarczać rozwiązania generujące oszczędności.