Inwestycje w nieruchomości to nasza codzienność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów inwestycyjnych naszych klientów. Pomagamy im osiągać maksymalną efektywność i zrównoważone zyski ich nieruchomości komercyjnych. 

Wiedza dotycząca strategicznego zarządzania

Nasi specjaliści są ekspertami w zakresie inwestowania w nieruchomości. Lepiej niż ktokolwiek rozumieją, jak w przejrzysty sposób gospodarować nieruchomościami komercyjnymi, rozpoznawać ich istniejący potencjał i redukować koszty. Dzięki naszym usługom, klienci zyskują pełną przejrzystość działań, maksymalizują zyski i ograniczają ryzyko. 

Wiemy też doskonale, że profesjonalne zarządzanie nieruchomościami i efektywny portfel nieruchomości jest istotnym czynnikiem zapewniającym zrównoważony rozwój firmy. Jednak im więcej pozycji w portfolio, tym trudniej o zrównoważoną strategię działań i przejrzystość. Dlatego tak istotne jest posiadanie wiarygodnego partnera do profesjonalnego zarządzania portfelem projektów nieruchomości komercyjnych.

Jak inwestować w nieruchomości?

Doradzamy firmom we wszystkich kwestiach związanych z zarządzaniem strategicznym portfelem nieruchomości komercyjnych. Oferujemy zindywidualizowane i zoptymalizowane rozwiązania, zawsze dążąc do rozpoznania istniejącego potencjału, obniżenia kosztów i optymalizacji wyników. Korzystając z usług CBRE, takich jak m.in. fakturowanie czynszu czy analiza portfela, nasi klienci nie tylko oszczędzają pieniądze, ale także redukują ryzyko. Dzięki nam odpowiedź na pytanie „Jak inwestować w nieruchomości?” staje się prosta. 

Dostęp do wiedzy

Nasi eksperci używają potężnych narzędzi analitycznych do oceny efektywności posiadanego portfela nieruchomości. Dzięki naszym analizom, klienci oszczędzają nawet do 20% kosztów. Na bieżąco też śledzimy aktualne informacje ze wszystkich rynków i znamy szczegóły funkcjonowania poszczególnych rynków kapitałowych. Wierzymy, że to właśnie dzięki dostępowi do aktualnych informacji, portfolio management staje się prostsze.

Globalne możliwości

Dzięki naszej obecności na wielu rynkach, jesteśmy w stanie oferować usługi zarządzania portfelem klientom na całym świecie i niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich nieruchomości. Zawsze wnosimy globalną perspektywę i łączymy ją z wiedzą o lokalnym rynku.

Nasze usługi:

Zarządzanie danymi i zarządzanie wynajmem
Rachunkowość klienta
Usługi transakcyjne