Etap wykończenia wnętrz, czyli tak zwany fit out, jest jednym z kluczowych w cyklu życia budynku. Od tego, jakie zostaną podjęte decyzje w momencie trwania usług remontowych zależy, czy przestrzeń będzie ergonomiczna, przyjazna dla użytkownika czy po prostu estetyczna. W CBRE dbamy o to, aby wykorzystać w 100% potencjał każdego metra kwadratowego powierzchni. Liczy się dla nas zarówno jakość, jak i funkcjonalność. Wszystko po to, aby zwiększyć komfort i dobrostan użytkowników.

Idealne wykończenie wnętrz

Koncepcja aranżacji danej przestrzeni zależy od wielu zmiennych, w tym m.in. lokalizacji, przeznaczenia czy wreszcie typu nieruchomości. Są jednak elementy stałe, które gwarantują, że dostarczony projekt będzie odpowiadał nawet najwyższym wymaganiom. 

Zdrowie i bezpieczeństwo.
To dla nas priorytet. Gdy realizujemy usługi remontowo-budowlane dbamy o zasady BHP. Pamiętamy też o tym, że wszystkie wdrożone przez nas rozwiązania powinny być bezpieczne i powinny wspierać zdrowie użytkowników. Dopiero gdy zadbamy o te elementy, przechodzimy dalej. 

Estetyka. Planując działania z zakresu wykończenia wnętrz, zawsze uwzględniamy dwa elementy: kulturę organizacyjną firmy i aktualne trendy w designie. To połączenie daje nam gwarancję, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą nie tylko nowoczesne, ale też wpiszą się w DNA danej organizacji. 

Funkcjonalność. Jednym z najważniejszych celów działań z zakresu wyposażenia wnętrz jest zapewnienie funkcjonalności. Każda osoba, która korzysta z zaprojektowanej przez nas przestrzeni, powinna mieć poczucie, że otaczające ją elementy, wspierają jej działania. 

Integracja. Nasze usługi związane z projektowaniem, obsługą transakcji, zarządzaniem i utrzymaniem nieruchomości są w pełni zintegrowane. Dla wygody klientów, oferujemy też kompleksowe usługi budowlane

Dynamika. Każda firma powinna funkcjonować w dynamicznym otoczeniu, które stymuluje jej rozwój i wpływa pozytywnie na samopoczucie pracowników. Specjalizujemy się w tworzeniu właśnie takich miejsc. 

Przejrzystość działań wyposażenia wnętrz

Kierujemy się zasadą open book – możesz wyczytać z nas wszystko. Nie mamy żadnych tajemnic, a usługi remontowe prowadzimy w otwarty i przejrzysty sposób. Wierzymy, że we współpracy najlepiej sprawdza się zasada bezpośredniego kontaktu wykonawcy z zamawiającym. Ustalamy działania na bieżąco i dopracowujemy szczegóły w czasie rzeczywistym, jesteśmy jednak elastyczni. Gdy priorytetem jest stabilność kosztów, możemy zaproponować z góry określoną ofertę ryczałtową.

Zespół ekspertów kompleksowych usług budowlanych

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do pełnego wsparcia zespołu architektów i inżynierów. Nasi specjaliści mają doświadczenie w każdym sektorze rynku nieruchomości. Znamy potrzeby m.in. branży retail, biurowej, magazynowej czy hotelowej. Bez względu na to, czy masz nowy budynek, chcesz go zrewitalizować czy wyremontować, nasi eksperci dobiorą odpowiednie rozwiązania, żeby efekt końcowy cię zachwycił.  

Nasze usługi:
Studium wykonalności
Projekt koncepcyjny
Projekt architektoniczny i aranżacyjny
Zarządzanie projektem
Prace naprawcze
Prace wykonawcze powierzchni biurowych i handlowych dla właścicieli oraz najemców
Prace wykończeniowe powierzchni magazynowych oraz przemysłowo-logistycznych
Instalacje mechaniczne i elektryczne