Reprezentowanie najemców we wszystkich aspektach potrzeb ich nieruchomości

Zespół CBRE ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych (Industrial & Logistics) świadczy usługi doradcze dla najemców na każdym etapie cyklu eksploatacji nieruchomości, w tym w fazie nabycia, finansowania, zbycia i doradztwa strategicznego w zakresie portfela nieruchomości. 
 
Jako nasz klient otrzymasz dostęp do największej na świecie sieci pośrednictwa wspartej przez szereg usług doradczych, które pomogą na nowo opracować strategię dotyczącą Twoich nieruchomości komercyjnych oraz zwiększyć ich wartość.
 
Nasz fachowy zespół 360 doradców ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w regionie EMEA koncentruje się na przewidywaniu i pokonywaniu przeszkód i ryzyk, jak również dostępnych możliwościach – obecnych i przyszłych – aby dopasować je do Twojej strategii w celu zwiększenia zysków. 
 
Długoterminowe rezultaty
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni logistycznych sformułują i wdrożą strategię przygotowaną specjalnie dla wyjątkowych potrzeb Twojej firmy. Za każdym razem obejmuje ona precyzyjne zarządzanie ryzykiem finansowym.
 
Poświęcamy dużo czasu, aby naprawdę poznać Twoją firmę, dlatego przygotujemy oparte na dogłębnej wiedzy strategie w zakresie nieruchomości dotyczące celów, priorytetów, planów wzrostu i wyzwań Twojej firmy. Takie podejście zapewnia nam przejrzysty obraz Twojej działalności w branży powierzchni przemysłowych i logistycznych oraz pozwala nam świadczyć elastyczne i produktywne usługi doradztwa w zakresie zarządzania Twoją nieruchomością i siecią dystrybucyjną.

Korzyści z międzynarodowej obecności
Łącząc globalny zasięg i lokalną wiedzę, nasi eksperci przekazują istotne informacje o rynkach naszym międzynarodowym najemcom zainteresowanym różnymi rynkami. Bez względu na to, czy planujesz ekspansję na nowe tereny, negocjacje transakcji, czy też potrzebujesz pomocy w zakresie zarządzania projektem przemysłowym  lub strategii portfela, globalny zespół firmy CBRE może dostarczyć Ci rozwiązania dla nieruchomości niezależnie od miejsca działalności Twojej firmy.
 
Najlepsza na rynku wiedza
Wykorzystujemy wiarygodne, najlepsze na rynku badania, analizy i lokalną wiedzę, dlatego możesz mieć pewność, że każda decyzja oparta jest na kompleksowej analizie danych demograficznych, podaży siły roboczej, umiejętności, połączeń transportowych, trendów rynkowych i wartości.
 
Nasze usługi dla najemców

  • Transakcje nabycia
  • Wybór i plan miejsca położenia
  • Doradztwo w zakresie usług finansowych
  • Porównanie regionalne i lokalizacyjne
  • Usługi w zakresie obsługi transakcji
  • Zarządzanie projektem przemysłowym i logistycznym
  • Portfolio strategiczne i planowanie terenu