Współpraca z sektorem specjalistycznych powierzchni logistycznych z zespołami ds. zintegrowanego wynajmu i inwestycji
 
Zespół ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych (Industrial & Logistics) firmy CBRE doradza najlepszym inwestorom i deweloperom na świecie oraz dysponuje doświadczeniem popartym sukcesami w generowaniu maksymalnego dochodu przy zachowaniu minimalnego ryzyka.
 
Nasz zespół, składający się z ponad 360 specjalistów ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w 27 krajach na terenie EMEA, ma dogłębną wiedzę branżową na poziomie lokalnym i globalnym. Korzystając z najlepszych na rynku badań i danych, oferujemy zintegrowane i kompleksowe usługi dla inwestorów i deweloperów w sektorze powierzchni przemysłowych i logistycznych. 
 
Bez względu na to, czy jesteś deweloperem potrzebującym porady w zakresie zakupu terenu lub podpisania umowy z odpowiednimi najemcami, czy też inwestorem chcącym pozyskać kapitał bądź kupić lub sprzedać majątek przemysłowy, CBRE dysponuje lokalną fachową wiedzą na temat różnych rynków, która pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Skoordynowane podejście
 
Nasz zespół ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych na rynkach kapitałowych (Industrial & Logistics Capital Markets) przeprowadza 25% transakcji dotyczących powierzchni przemysłowych na rynku inwestycyjnym w ramach świadczenia zintegrowanych usług na terenie Europy. Ściśle współpracujemy z lokalnymi ekspertami ds. logistyki oraz pośrednikami i zespołami ds. doradztwa budowlanego w celu wdrożenia Twojej strategii dla rynków kapitałowych w wydajny i skoordynowany sposób. Takie podejście umożliwia nam korzystanie z istotnych informacji i wiedzy z korzyścią dla klienta. 
 
Nasi doradcy w regionie EMEA również współpracują z zespołami na terenie obu Ameryk oraz Azji i Pacyfiku w celu przygotowywania najlepszych informacji o rynku dotyczących trendów inwestycyjnych oraz wymogów dla nowych i nowo powstałych źródeł kapitału, dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z naszej dopasowanej, globalnej perspektywy na poziomie lokalnym.
 
Koncentrujemy się na niszowych sektorach, ale mamy szerokie i zaawansowane możliwości inwestycyjne. Świadczymy usługi na rynkach kapitałowych, takie jak:
 
nabycie i zbycie aktywów oraz inwestycji portfelowych;
marketing krajowy, kontynentalny i globalny; 
globalna platforma pozyskiwania kapitału;
tworzenie funduszy/środków;
strategiczna strukturyzacja przedsięwzięć joint venture;
doradztwo w zakresie nabywania przedsiębiorstw;
strategiczne doradztwo i strategia korporacyjna;
finansowanie rozwoju;
restrukturyzacja długu i portfela; odzyskanie długu;
strukturyzacja sprzedaży i najmu zwrotnego;
finansowanie publiczne/prywatne;
wyceny i oceny inwestycji.
 
Dzięki naszej międzynarodowej wiedzy o sektorze powierzchni przemysłowych i logistycznych oferujemy deweloperom unikalną platformę do wprowadzenia ich nieruchomości na rynek, zapewniając niespotykany dostęp do najemców na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. 
 
Oferujemy również dogłębną wiedzę i doświadczenie w każdej dziedzinie – od lokalizacji po nabycie i zagospodarowanie obiektu. Wspierany przez nasze prawdziwie globalne standardy i działania zespół dołoży wszelkich starań, żeby zapewnić Ci pomoc i zapewnienie, jakich potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Twoich gruntów i nieruchomości.
 
Nasze usługi dla deweloperów
 
Transakcje nabycia
Doradztwo w zakresie zagospodarowania
Strategia marketingowa
Usługi dla najemców i właścicieli