Nasz dział Integrated Laboratory Solutions (iLS) dostarcza innowacyjne rozwiązania, służące do optymalizacji kluczowych działań laboratoryjnych, poprawy wydajności, dostępności środków, redukcji kosztów i ryzyka. Największa wartością jaką zyskują nasi klienci jest czas, który mogą poświęcić na to, co najważniejsze, czyli badania i osiągnięcia naukowe.  

Szeroka gama możliwości usług laboratoryjnych 

Jesteśmy dostawcą kompleksowych i zintegrowanych usług laboratoryjnych. Zarządzamy szeroką gamą kluczowych narzędzi analitycznych i laboratoryjnych na całym świecie. Znamy dobre praktyki branżowe i współpracujemy z czołowymi, międzynarodowymi firmami m.in. z sektora farmaceutycznego. Nasze usługi świadczymy w modelu łączącym rozwiązania własne z zarządzaniem współpracą z odpowiednimi producentami i dostawcami sprzętu. Dzięki temu usługi są zawsze skrojone na miarę.  
 
Wspieramy klientów ze wszystkich sektorów, w których prowadzi się badania laboratoryjne, prace rozwojowe oraz testy zgodnie z restrykcyjnymi przepisami. Współpracowaliśmy m.in. z firmami z takich branż jak nauki przyrodnicze, ochrona zdrowia, przemysł naftowy i gazowy, usługi środowiskowe, żywność i napoje, przemysł chemiczny, produkcja przemysłowa, edukacja i działalność muzealna.   

Kompleksowe i w pełni zintegrowane usługi wyposażenia laboratorium 

Nasza oferta obejmuje cały cykl eksploatacji laboratorium – od projektowania, budowy, lokalizacji, reorganizacji i modernizacji, po codzienne działania, takie jak konserwacja, naprawa, kalibracja, analizy, kwalifikacje i walidacje wysokiej klasy aparatury laboratoryjnej. Wiemy też doskonale jak powinno wyglądać profesjonalne wyposażenie laboratorium. Zajmujemy się czyszczeniem szkła oraz autoklaw, konfiguracją sprzętu i aparatury, przygotowaniem podłoży, optymalizacją metod oraz zarządzaniem materiałami eksploatacyjnymi, pomieszczeniami gospodarczymi i odpadami. 

Więcej czasu na pracę naukową 

Współpracujemy z laboratoriami na całym świecie, dlatego wiemy doskonale, że kluczowa wartość dla naukowca to czas, potrzebny na skupienie się na pracy i badaniach.  

Nasze usługi z zakresu wsparcia laboratoriów przekładają się na lepsze wyniki operacyjne naszych klientów, co oznacza, że pracownicy mogą jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania.  

Nasze usługi: 

  • Zarządzanie zaopatrzeniem i wieloma dostawcami
  • Doradztwo w zakresie zarządzania danymi
  • Zarządzanie programami i innowacje
  • Programy stymulujące zaangażowanie interesariuszy