Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym dla sektora hotelowego. Znamy wszystkie aspekty inwestowania w hotele i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Przeprowadzamy naszych klientów bezpiecznie przez wszystkie możliwe procesy na rynku hotelowym, zapewniając im jak najwyższe zyski, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. 

 

Szeroki zakres

 

Doradzamy w zakresie planowania inwestycji hotelowych, badań rynku i studiów wykonalności projektu. Oferujemy również usługi wyceny, zakupu lub sprzedaży, pozyskania finansowania, zarządzania obiektami czy doboru operatora. Nasze rozwiązania znajdą zastosowanie we wszystkich typach nieruchomości hotelowych – od pojedynczych obiektów po całe portfele nieruchomości. Obsługujemy również segmenty rynku rozrywkowego, takie jak ośrodki wypoczynkowe, pola golfowe, kasyna czy parki rozrywki.

 

Inwestycja hotelowa - usługa szyta na miarę

 

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu najbardziej odpowiednich operatorów hotelowych i w negocjacji najlepszych warunków. Ściśle współpracujemy z właścicielami hoteli, aby ocenić ich wymogi biznesowe oraz prawne i wybrać dla nich najwłaściwszą strukturę operacyjną oraz markę. Zapewniamy fachowe doradztwo dla deweloperów na etapie planowania i budowy hotelu, ale też dla już istniejących obiektów. Wiemy też jak najlepiej sfinansować daną inwestycję. Współpracujemy z ponad 200 czołowymi, międzynarodowymi kredytodawcami działającymi w branży hotelowej, włączając banki, fundusze emerytalne, firmy ubezpieczeniowe oraz kredytowe, instytucje rządowe oraz firmy inwestycyjne typu off-shore.

 

Wiedza ekspercka na temat rynku hotelarstwa

 

Świat hoteli nie ma przez nami tajemnic. Nasza bogata wiedza dotycząca rynku i inwestycji hotelowych pozwala nam optymalizować zyski dla naszych klientów. Specjalizujemy się w analizie działalności głównych rynków hotelowych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Badamy, jaki wpływ mają zachodzące zmiany w całym cyklu inwestycyjnym, aby przygotować najlepsze ekspertyzy i prognozy. Bezpiecznie przeprowadzamy naszych klientów przez nawet najbardziej skomplikowane transakcje.

Nasze usługi:

  • Doradztwo inwestycyjne i biznesowe
  • Wyceny inwestycji w hotele
  • Studia wykonalności
  • Instrumenty finansowe i instrumenty dłużne
  • Sektor rozrywki i inwestycje alternatywne
  • Zarządzanie aktywami
  • Poszukiwanie i negocjowanie umów operatorskich
  • Badania strategiczne inwestycji hotelowych