Data Center Solutions CBRE to największy na świecie i najbardziej rozwinięty zespół dostarczający szeroki wachlarz w pełni zintegrowanych rozwiązań dla centrów danych.

Jego zadaniem jest wspieranie właścicieli, najemców i inwestorów przez cały cykl eksploatacji nieruchomości, od usług doradczych i obsługi transakcji aż po konsultacje, zarządzanie projektami i zintegrowane wsparcie operacyjne centrum danych klienta. 

Nasz zespół 5000 wykwalifikowanych inżynierów, techników oraz profesjonalistów w zakresie centrów danych, obsługujących 600 lokalizacji w 150 miastach na świecie, potwierdza fakt iż jak nikt inny rozumiemy potrzeby Twojej firmy. Niezależnie od wielkości, zakresu usług czy miejsca będziemy z Tobą współpracować i dostarczać elastyczne, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania z dziedziny zarządzania centrum danych i IT.

Najnowocześniejsze rozwiązania IT

Dzięki naszemu podejściu strategia opieki nad centrum danych Twojej firmy będzie zawsze zgodna z najnowszymi, stale zmieniającymi się wymogami IT i zapotrzebowaniem na szybki dostęp do informacji.

Śledzimy rynek i znamy najnowsze rozwiązania takie jak chmura, czy kolokacja, tak aby tworzyć praktyczne rozwiązania, które nadążą za gwałtownie rosnącymi wymaganiami biznesu.  

Zarządzanie ryzykiem ma znaczenie

Nasi kierownicy projektów mają bogate doświadczenie w dostosowywaniu potrzeb operacyjnych i finansowych do kryteriów budowlanych i projektowych. Z chęcią pomogą Ci tworzyć rozwiązania korzystne finansowo, które minimalizują ryzyko, jednocześnie zapewniając maksymalną efektywność. 

Rozumiemy, że niezawodność centrum danych jest kluczowa. Dzięki intensywnym szkoleniom nasze rozwiązania redukują ryzyko operacyjne spowodowane czynnikiem ludzkim nawet o 80%. 

Spójne i wymierne rozwiązania na skalę światową

Jako lider w branży obsługujemy ponad 6,5 mln m2 powierzchni centrów danych na całym świecie. Dzięki temu nasze rozwiązania są w pełni skalowalne, a globalny zasięg i silna pozycja na rynku pozwalają zapewniać najlepsze możliwe wyniki, jeśli chodzi o zagadnienia umowne, finansowe i operacyjne.

Zazwyczaj redukujemy koszty kolokacji o 20%, koszty energii o 20% i koszty operacyjne o 15%, przynosząc Twojej firmie realne korzyści, dzięki którym zajmie czołową pozycję na rynku. 

Współpracując z działem Data Center Solutions wspólnie odmienimy poważne problemy w spektakularne sukcesy.