W pełni wykorzystać potencjał budynku – takie zadanie sobie stawiamy podejmując się zarządzania nieruchomościami. Nie skupiamy się tylko na ograniczaniu kosztów i ryzyka, ale optymalizujemy wszystkie możliwe obszary. Nasz sztab specjalistów z różnych dziedzin, w tym m.in. negocjatorzy, analitycy, zarządcy i rzeczoznawcy, każdego dnia szukają sposobów na to, aby Twój budynek funkcjonował lepiej.

Kompleksowe wsparcie

Wspieramy klientów m.in. w zakresie optymalizacji kosztów eksploatacyjnych, administrowania umowami najmu i sprawowania nadzoru nad technicznym utrzymaniem budynku. Wszystko w oparciu o najlepsze międzynarodowe praktyki, które z sukcesem wdrażamy we wszystkich krajach działania CBRE.

Profesjonalne zarządzanie najmem

Ważną częścią naszych usług z zakresu administrowania nieruchomościami jest zarządzanie najmem. Dbamy o to, żebyś przyciągał najlepszych najemców i pracowników. Następnie upewniamy się, że użytkownikom budynku niczego nie brakuje. Wdrażamy też strategię działań marketingowych i public relations, które wzmacniają pozycję maki. Pamiętamy też o ekologii i zielonych inicjatywach, które każdego roku zyskują na znaczeniu. Skąd to wiemy? Monitorowanie trendów mających wpływ na rynek nieruchomości uznajemy za część naszej pracy. Dysponujemy i dzielimy się praktycznymi informacjami na temat rynku nieruchomości i jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić mocne i słabe strony budynków.

Usługi dla wszystkich sektorów

Usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami świadczymy we wszystkich sektorach: przemysłowo-logistycznym, handlowym, biurowym, hotelowym oraz premium. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami budynków zarówno dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, prywatnych inwestorów, deweloperów, właścicieli, jak i najemców.

Nasze usługi

  • Administrowanie umów najmu
  • Działania z zakresu marketingu i PR
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych
  • Prowadzenie przetargów
  • Rachunkowość spółek, SPV i księgowość
  • Zarządzanie relacjami z najemcami
  • Nadzór nad technicznym utrzymaniem budynku
  • Zarządzanie inicjatywami ekologicznymi
  • Zarządzanie majątkiem i najmem

Zarządzanie płatnością czynszów

Zarządzanie dochodami z projektu

Obsługa spółek celowych i księgowość

Raportowanie i Ocena

Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych

Facility Management

Relacje z Najemcami

PR i Marketing

Inicjatywy Pro-ekologiczne