Poruszanie się po dzisiejszych skomplikowanych globalnych rynkach kapitałowych wymaga zaufanego przewodnika, który skutecznie pomaga w zarządzaniu Twoimi wymaganiami kapitałowymi i zwiększaniu wyników inwestycyjnych.

Dlatego Dział ds. Rynków Kapitałowych (Capital Market) w regionie EMEA firmy CBRE jest światowym liderem w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości. Świadcząc w pełni zintegrowane usługi, na które składają się doradztwo, sprzedaż inwestycji, przejęcia i finansowanie, nasz zespół stale przekracza oczekiwania naszych klientów.

Nasza globalna platforma rynków kapitałowych to punkt kompleksowej obsługi dostarczający rozwiązania w zakresie kapitału, finansowania i inwestycji w USA, na terenie EMEA oraz w regionie Azji i Pacyfiku, co pozwala nam oferować większy wybór niż jakakolwiek inna firma w branży. Nasz europejski zespół ekspertów w 32 krajach oferuje kompleksowe globalne podejście bez względu na to, czy szukasz fachowej porady w zakresie sprzedaży inwestycji, restrukturyzacji finansowej lub strategicznej analizy portfela.

Usługi w zakresie rynków kapitałowych w regionie EMEA:

  1. Możemy pomóc Ci zidentyfikować, nabyć lub zbyć generujące dochód nieruchomości lub portfele, negocjować kluczowe warunki handlowe i minimalizować ryzyko transakcyjne.
  2. Jesteśmy w stanie zarządzać planowaniem długu i kapitału własnego we wszystkich rodzajach nieruchomości komercyjnych.
  3. Oferujemy również wsparcie w zakresie fuzji i przejęć na szczeblu jednostki, pozyskiwania kapitału, doradztwa w przypadku transakcji pre-IPO oraz strategicznych wycen na poziomie korporacyjnym.

Doradzaliśmy czołowym inwestorom w zakresie innowacyjnych i przełomowych inwestycji.

Dla wielu firm jesteśmy preferowanym partnerem w transakcjach sprzedaży inwestycji na rynku nieruchomości, a nasi doradcy ds. rynków kapitałowych mogą wykorzystać nasze bliskie relacje z najaktywniejszymi światowymi graczami na rynkach kapitałowych, aby wcielać w życie strategiczne plany naszych klientów. Bez względu na to, czy jest to fachowa wiedza o nieruchomościach czy doradztwo w zakresie strukturyzacji i finansowania, nasz zespół dysponuje rozeznaniem i dogłębną wiedzą finansową, aby móc sprostać najtrudniejszym wyzwaniom na rynku nieruchomości.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat w sektorze usług w zakresie nieruchomości wyłoniła się grupa prawdziwie światowych graczy. Firma CBRE zyskała tytuł lidera w branży dzięki unikalnemu połączeniu doradztwa finansowego z fachową wiedzą w zakresie działalności brokerskiej.

Investment Properties