Działania na rynkach kapitałowych wymagają odpowiedniej mapy i przewodnika. Wiemy jak ważne jest znalezienie kogoś, komu można zaufać. Jako doradca finansowy oferujemy naszym klientom doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę finansową i ekonomiczną. Dzięki nam odkryjesz pełną paletę możliwości inwestycyjnych, poznasz globalne trendy, odkryjesz nowe opcje rozwoju i zrealizujesz swoje plany strategiczne.

Odpowiedź na każde pytanie dotyczące rynków kapitałowych

Bez względu na to, czy szukasz doradztwa w zakresie inwestycji, portfela inwestycyjnego czy restrukturyzacji finansowej, nasi eksperci zaoferują Ci pomoc, której potrzebujesz. Dzięki naszym partnerskim i bliskim relacjom z najaktywniejszymi światowymi graczami na rynkach kapitałowych, zdobędziesz przewagę konkurencyjną.

Pełna integracja usług na rynku kapitałowym

Nasze usługi w ramach funduszy kapitałowych są w pełni zintegrowane. W jednym miejscu możesz liczyć m.in. na doradztwo, organizację finansowania inwestycji, negocjacje warunków umowy, strategiczne wyceny, pośrednictwo w fuzjach i przejęciach oraz transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Skupienie na celu inwestycji kapitałowych

W inwestycjach kapitałowych stawiamy sobie jeden cel, który realizujemy wspólnie z klientami – robimy wszystko, żeby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom na rynku nieruchomości i osiągnąć zamierzony efekt.

Nasze usługi
 

  • Doradztwo inwestycyjne
  • Doradztwo deweloperskie
  • Zarządzanie inwestycjami
  • Debt&Structured Finance
  • Korporacyjne rynki kapitałowe

Investment Properties