Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować zwroty z inwestycji z uwzględnieniem tolerancji ryzyka naszych klientów inwestycyjnych.

Efektywność to nasza misja

Jako globalny lider z ponad 40 letnim doświadczeniem dysponujemy szeroką platformą inwestycyjną, która nieustannie pracuje nad tym, aby zapewnić swoim klientom ponadprzeciętne usługi oraz światowej klasy wyniki inwestycyjne. Nasze skupienie na nieruchomościach i infrastrukturze, wszechstronne możliwości i zaangażowanie sprawiają, iż mamy wyraźną przewagę nad naszą konkurencją.

Dzięki zarządzającym portfelami inwestycyjnymi, którzy są ekspertami w dziedzinie nieruchomości i zarządzaniu aktywami w 20 krajach, aktywnie zarządzamy nimi w taki sposób, aby jak najbardziej zmaksymalizować ich wartość, skutecznie i efektywnie przenosimy kapitał zagranicę i dostarczamy zyski naszym klientom na całym świecie.

Dowiedz się więcej o tym, jak CBRE Global Investors może Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów inwestycyjnych.

Badania i wiedza specjalistyczna to coś co nas wyróżnia

Private Equity Real Estate / Prywatny Fundusz Nieruchomości

Firma współtworzy dla inwestorów na całym świecie programy inwestycyjne oparte o rynek nieruchomości uzależniające wynik od poziomu zadeklarowanego ryzyka inwestycyjnego, organizując je w obu Amerykach, Europie i Azji. Programy obejmują szeroki wachlarz rozwiązań inwestycyjnych dostarczanych za pomocą oddzielnych kont oraz funduszy mieszanych.
Dowiedz się więcej

Real Asset Securities / Papiery wartościowe oparte na aktywach

CBRE Clarion Securities oferuje aktywnie zarządzane rozwiązania inwestycyjne dla klientów na całym świecie, koncentrując się na papierach wartościowych opartych o rynek nieruchomości oraz infrastrukturę.
Dowiedz się więcej

Our Investment Research & Expertise Set Us Apart

Prywatne Nieruchomości

Firma sponsoruje programy inwestycyjne na rynku nieruchomości w całej Ameryce, Europie i Azji wśród inwestorów na całym świecie. Programy obejmują pełną gamę rozwiązań inwestycyjnych dostarczanych za pośrednictwem oddzielnych kont i przeliczonych środków.

Real Asset Securities

Z naciskiem na notowania nieruchomości i infrastruktury papierów wartościowych CBRE Clarion Securities oferuje aktywnie zarządzane rozwiązania inwestycyjne dla klientów na całym świecie.