Zbudowałeś zdywersyfikowany portfel nieruchomości, który z założenia ma przynosić dochód i minimalizować ryzyko straty? Świetnie! Teraz musisz tylko wdrożyć odpowiednią strategię zarządzania portfelem inwestycyjnym, tak, żeby dobra passa utrzymywała się przez jak najdłuższy czas.

Precyzyjna sztuka inwestowania

Zarządzanie inwestycjami to złożony proces, który wymaga śledzenia na bieżąco trendów, reagowania na zmieniające się warunki i bilansowania aktywów, tak aby otrzymywać oczekiwaną stopę zwrotu. To wymaga doświadczenia, wiedzy, ale też… czasu. I właśnie czas to jeden z zasobów, którzy nasi klienci zyskują. Opracowujemy za nich strategie inwestycji w nieruchomości, tak żeby sami mogli skupić się na czymś innym.

W co inwestować?

Powyższe pytanie jest jednym z najważniejszych dla inwestorów. Ray Dalio, właściciel największego funduszu inwestycyjnego Bridgewater Associates, powiedział „Wprawdzie tylko my wiemy, czego naprawdę pragniemy, ale inni mogą wiedzieć lepiej, jak to osiągnąć”. W CBRE słuchamy potrzeb naszych klientów. W oparciu o ich cele, ale przede wszystkim naszą wiedzę, doświadczenie i narzędzia, proponujemy najlepsze rozwiązania i odpowiedzi na pytanie „W co inwestować?”.

Wiele możliwości, jeden cel

Oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, które pomagają optymalizować zwroty z inwestycji w nieruchomości, zawsze uwzględniając akceptowaną przez klientów tolerancję ryzyka. Jako globalna firma i lider doradztwa inwestycyjnego w sektorze nieruchomości, dysponujemy szeroką platformą inwestycyjną, która nieustannie pracuje nad tym, aby zapewnić klientom najwyższej klasy usługi oraz najlepsze wyniki inwestycyjne.

Globalna perspektywa

Aktywnie zarządzamy portfelami inwestycyjnymi w 20 krajach na świecie, aby jak najbardziej zmaksymalizować ich wartość. Globalna perspektywa daje nam przewagę – nie tylko wiemy, co się dzieje na najważniejszych rynkach światowych, ale też skutecznie i efektywnie przenosimy kapitał za granicę i dostarczamy zyski naszym klientom na całym świecie. Dzięki mieszanym strategiom – połączeniu podejścia regionalnego i globalnego – zapewniamy wyższe zwroty z inwestycji.

Kluczowe korzyści

Dzięki zarządzaniu portfelem inwestycyjnym we współpracy z CBRE zyskujesz:

WIEDZĘ. Każdy proces inwestycyjny powinien opierać się na jak najdokładniejszych danych wewnętrznych i zewnętrznych. To pozwala na wybór optymalnych rozwiązań, które będą dla Ciebie odpowiednie.

KONTROLĘ. Zarządzanie i reagowanie na zmiany rynkowe jest zdecydowanie łatwiejsze, kiedy dysponuje się odpowiednią bazą danych i analiz. To pozwala na ciągłą kontrolę nad portfelem.

DYWERSYFIKACJĘ. Zmiany w portfelu nieruchomości są kluczowe. Bilansowanie aktywów, aby otrzymać oczekiwaną stopę zwrotu to konieczność i inwestycyjna codzienność, na którą nie wszyscy mają czas.

PRZEJRZYSTOŚĆ. Proces zarządzania będzie transparentny i jasny. Będziesz od nas otrzymywał też raporty okresowe oraz dopasowane strategie do indywidualnego profilu.

ELASTYCZNOŚĆ. Zapewniamy dużą płynność i dostęp do powierzonych środków, a także możliwość zmiany strategii, gdy cele ulegną zmianie.

Our Investment Research & Expertise Set Us Apart

Prywatne Nieruchomości

Firma sponsoruje programy inwestycyjne na rynku nieruchomości w całej Ameryce, Europie i Azji wśród inwestorów na całym świecie. Programy obejmują pełną gamę rozwiązań inwestycyjnych dostarczanych za pośrednictwem oddzielnych kont i przeliczonych środków.

Real Asset Securities

Z naciskiem na notowania nieruchomości i infrastruktury papierów wartościowych CBRE Clarion Securities oferuje aktywnie zarządzane rozwiązania inwestycyjne dla klientów na całym świecie.