Rozwiązania zastosowane w budynku mogą przyczyniać się do wzrostu produktywności i wydajności organizacji. Wszystko zależy od dobranych usług z zakresu utrzymania nieruchomości, zarządzania infrastrukturą i projektami.

Potencjał wykorzystany w pełni

W CBRE oferujemy naszym klientom rozwiązania, które są globalne. Oznacza to, że obejmują nie tylko wzrost wydajności, minimalizację kosztów i ryzyka, ale też przyczyniają się do lepszego wykorzystania przestrzeni i mogą wspierać pozycję marki. Wierzymy w to, że każdy milimetr dobrze zaaranżowanej przestrzeni może pozytywnie wpływać na przewagę konkurencyjną firmy i wspierać jej działalność.

Usługi dla każdego rodzaju nieruchomości

Global workplace solutions to dla nas zobowiązanie – bez względu na to, czy mamy do czynienia z biurem, punktem sprzedaży, laboratorium, centrum danych, halą produkcyjną czy nawet lokalizacją wirtualną, dostarczamy najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się zarówno pojedynczymi budynkami, jak i dużymi portfelami nieruchomości dla międzynarodowych firm z rankingu Fortune 500. Możesz spróbować nas zaskoczyć, ale z dużą pewnością, w portfolio posiadamy wszystkie możliwe rodzaje środowisk pracy.

Najlepsi specjaliści

W zespole CBRE pracują specjaliści, w tym m.in. inżynierowie, technicy, kierownicy projektów i administratorzy nieruchomości, którzy nie boją się żadnych zadań. Podejmujemy się napraw, instalacji wszelkiego typu i prac konserwacyjnych. Odpowiedni zespół dobieramy, gdy klient opisze nam dokładnie swoje potrzeby.


Nasze usługi


  • Utrzymanie nieruchomości
  • Zarządzanie infrastrukturą
  • Zarządzanie projektem

Corporate Outsourcing

Facilities Management