Każdy budynek to ogrom możliwości, a w CBRE znamy każdą z nich. Zapewniamy naszym klientom doradztwo budowlane i wsparcie w zakresie jak najlepszego wykorzystania potencjału danej przestrzeni. Zarządzamy projektami we wszystkich rodzajach nieruchomości komercyjnych: biurach, centrach handlowych, magazynach, hotelach, mieszkaniach, budynkach wielofunkcyjnych, a nawet budowlach technicznych.

Doradztwo budowlane i architektoniczne od A do Z

Zajmujemy się każdym etapem życia nieruchomości – od budowy, projektu architektonicznego, zagospodarowania po utrzymanie. Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania pod klucz, oferując m.in. audyty i doradztwo techniczne, monitorowanie kredytu, strategię miejsca pracy, ocenę oddziaływania na środowisko i kosztów przywrócenia powierzchni do stanu pierwotnego.

Specjaliści w każdej dziedzinie zarządzania projektem budowlanym

W naszym zespole doradztwa budowlanego pracują eksperci o zróżnicowanych umiejętnościach. Są to m.in. kierownicy projektów, architekci, inspektorzy budowlani, konsultanci ds. BHP, rzeczoznawcy oraz asesorzy certyfikatów BREAM i LEEDS. To właśnie kombinacja ich wiedzy przyczynia się do tego, że zarządzanie projektem budowlanym staje się nie wyzwaniem, a przyjemnością.

Z naszymi klientami pracujemy zgodnie ze schematem:

BUDUJ. Zaczynamy od zarządzania projektem budowlanym, który jest dla nas podstawą. Upewniamy się, że budynek spełnia wszystkie standardy, jest nowoczesny i przede wszystkim odpowiada na potrzeby klienta.

PROJEKTUJ. Wiemy, że odpowiedni projekt architektoniczny potrafi nadać przestrzeni unikalny charakter, który sprawia, że każdy najemca będzie czuł się tam wyjątkowo. Odpowiednia aranżacja przestrzeni, wyposażenie i wykorzystanie nowoczesnych technologii to wyzwania, które nasi architekci z przyjemnością podejmują. Wszystko zgodnie z zasadą placemakingu, czyli przekonaniem, że to miejsce ma służyć ludziom, a nie na odwrót.

WZMACNIAJ. Regularna konserwacja i renowacja nieruchomości jest niezbędna. Budynek jest jak żywy organizm, który musi się zmieniać wraz z upływem czasu, żeby dobrze funkcjonować i nie tracić na ważności. Podejmowane na bieżąco odpowiednie działania mogą nie tylko utrzymać, ale wręcz zwiększać wartość nieruchomości.

 

Nasze usługi
 

  • Wykończenie wnętrz, fit-out
  • Doradztwo techniczne i due diligence
  • Zarządzanie projektem
  • Placemaking
  • Design&Build
  • Project Management & Consultancy
  • Technical Advisory

Interiors

Zarządzanie projektem i kosztami

Doradztwo techniczne i Due Diligence