Zespół ds. doradztwa budowlanego (Building Consultancy) firmy CBRE świadczy najlepsze na rynku usługi doradcze dla klientów, którzy mają do czynienia z praktycznymi aspektami budowania, utrzymania i zagospodarowania nieruchomości.

Dzięki ekspertom w dziedzinie geodezji, usług technicznych, zarządzania projektami i doradztwa w zakresie kosztów pomożemy w zarządzaniu każdym aspektem projektu – od wind i klimatyzacji aż po fasady i technologię – łącząc zarządzanie i umiejętności techniczne z dużym naciskiem na kwestie komercyjne, co pozwoli Tobie i Twojej firmie oszczędzać czas i pieniądze.

Mniejsze ryzyko za mniejsze pieniądze

Nasz doświadczony zespół geodetów i doradców zapewni Ci wsparcie w zarządzaniu ryzykiem związanym z działalnością deweloperską, pomagając Ci zrozumieć dzisiejsze potrzeby Twojej nieruchomości, jednocześnie informując o problemach, jakie mogą wystąpić w przyszłości. Przeprowadzimy audyt techniczny, analizę usterek i badanie rynku w Twoim imieniu, dzięki czemu o wszelkich potencjalnych problemach – od skażonego gruntu po ryzyko powodzi lub trudnych sąsiadów – dowiadujesz się przez nabyciem nieruchomości.

Rozumiemy, że ryzyko związane z nieruchomością nie kończy się z momentem jej nabycia i że regularna konserwacja i renowacja nie tylko sprawią, że najemcy będą czuli się szczęśliwi i wspierani, lecz także zwiększą długoterminową wartość nieruchomości klienta.

Ponad granicami i kompleksowo

Żadna inna firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych nie może pochwalić się tak rozległym międzynarodowym zasięgiem oraz bogactwem zasobów, jakie oferuje CBRE. Połączenie naszych usług zapewnia płynne, skuteczne i efektywne kosztowo zarządzanie aktywami.

W samym sercu działu doradztwa budowlanego (Building Consultancy) znajduje się zespół ds. usług projektowych zapewniający specjalistyczne wsparcie w zakresie projektowania, budowy i gospodarowania nieruchomościami, od wnętrz komercyjnych po zagospodarowanie centrów miast. Bez względu na to, czy jesteś najemcą, czy inwestorem, dołożymy wszelkich starań, by Twoja nieruchomość stała się lub pozostała wydajną, sprawną i pozytywną przestrzenią.
 
Zarządzanie projektami 360 stopni

Jako lider na rynku nieruchomości komercyjnych CBRE jest jedyną firmą dysponującą bogatym doświadczeniem pozwalającym zatroszczyć się o wszystkie potrzeby Twojego projektu. Korzystając z wiedzy technicznej i w zakresie zarządzania, poradzimy sobie z każdym zadaniem, od zarządzania projektem większych obiektów wielofunkcyjnych poprzez doradztwo deweloperskie oraz zdobywanie i realizację projektów kapitałowych aż po projektowanie wnętrz komercyjnych i zarządzanie nimi.

Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu projektami budowlanymi i relokacją przedsiębiorstw, a nasz zespół składa się również z fachowych konsultantów ds. BHP w celu ograniczania ryzyka i zapobiegania niepotrzebnym kosztom.

Nasze podejście jest połączeniem dogłębnej wiedzy i doświadczenia z każdej sfery działalności oraz najnowszej technologii służącej do monitorowania obiektu i wskazania obszarów wymagających udoskonalenia.
 
Nasze usługi z zakresu doradztwa budowlanego i projektów obejmują:

 1. usługi techniczne,
 2. ocenę oddziaływania na środowisko,
 3. geodezję,
 4. pomiar budynku,
 5. ulgi inwestycyjne na nieruchomość,
 6. ocenę kosztów przywrócenia,
 7. zarządzanie projektami budowlanymi,
 8. monitorowanie kredytu,
 9. pomiar ilości,
 10. audyt techniczny,
 11. usługi techniczne.

 

Zarządzanie projektem i kosztami

Doradztwo techniczne i Due Diligence