Linie biznesowe

Advisory & Transaction Services

Zintegrowaliśmy działy świadczące usługi dla najemców tworząc nową strukturę oferującą wyższy poziom usług.

Doradztwo budowlane

CBRE świadczy najlepsze na rynku usługi doradcze dla klientów, którzy mają do czynienia z praktycznymi aspektami budowania, utrzymania i zagospodarowania nieruchomości.

CBRE GWS

Zapewniamy wsparcie swoim klientom świadcząc usługi w zakresie utrzymania nieruchomości, zarządzania projektami, doradztwa oraz obsługi transakcji.

Doradztwo deweloperskie

Wspieramy deweloperów oraz inwestorów zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych, planujących ekspansję w nowych lokalizacjach, w nowych sektorach i na nowych rynkach.

Doradztwo inwestycyjne

Dział ds. Rynków Kapitałowych (Capital Market) w regionie EMEA firmy CBRE jest światowym liderem w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości. Świadcząc w pełni zintegrowane usługi, na które składają się doradztwo, sprzedaż inwestycji, przejęcia i finansowanie, nasz zespół stale przekracza oczekiwania naszych klientów.

Doradztwo strategiczne

Zarządzanie nieruchomościami

Dostarczamy zintegrowane rozwiązania z zakresu zarządzania nieruchomościami dla międzynarodowych funduszy nieruchomości, prywatnych inwestorów, deweloperów, właścicieli i najemców.

Wyceny

CBRE oferuje niezależne doradztwo w zakresie wszystkich rodzajów nieruchomości, od wycen pojedynczych nieruchomości komercyjnych po wycenę całych portfeli i zabezpieczeń kredytów.