CBRE Corporate Outsourcing jest częścią firmy CBRE – światowego lidera w zakresie usług, inwestycji i outsourcingu w sektorze nieruchomości komercyjnych. 

CBRE Corporate Outsourcing w Warszawie - fakty i liczby:

Kluczowi klienci: największe międzynarodowe firmy z listy Fortune 500, w tym liderzy takich branż jak bankowość, IT, finanse oraz nieruchomości.
Główne usługi: finanse (zakupy, zobowiązania, należności, księga główna), zarządzanie portfelem umów najmu, zarządzanie projektami, wdrażanie i utrzymanie systemów biznesowych, audyt i zarządzanie ryzykiem, analityka biznesowa oraz obsługa HR i IT dla CBRE EMEA, Business Process Excellence, Robotics

Zatrudnienie: 980

Planowany wzrost 2020/2021: 15-20%
Lokalizacja: Warszawa, Domaniewska 30, ARTICO (CBRE House)

 

Jesteśmy firmą, która nieustająco rozwija się i rośnie. Codziennie zdobywamy nowe kontrakty, a kariery naszych pracowników rozwijają się wraz z rosnącym zainteresowaniem usługami, jakie oferujemy. Gdy szukamy ludzi na nowopowstałe stanowiska, w pierwszej kolejności dajemy szansę naszym pracownikom, gdyż ich rozwój wewnętrzny liczy się dla nas tak samo jak dla nich. Codziennie uczymy się nowych rzeczy, stawiamy czoła wyzwaniom i zdobywamy nowe umiejętności. Uczymy sie języków obcych, nowych programów, bierzemy udział w warsztatach, na których zdobywamy wiedzę przydatną zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Ludzie, którzy z nami pracują doceniają możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowych zespołach. Jako organizacja, wspieramy aktywność sportową: nasi pracownicy grają wspólnie w piłkę nożną, w siatkówkę, razem przygotowują się do biegów i biorą udział w maratonach, a także ćwiczą jogę. Nasze działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu zataczają coraz szersze kręgi – jesteśmy wrażliwi na ekologię i dobro lokalnych społeczności, wspieramy Dom Dziecka oraz realizujemy wiele inicjatyw pracowniczych.