Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy lub dołącz do naszej Bazy Kandydatów!

W Polsce posiadamy 8 biur. Główna siedziba CBRE znajduje się w centrum Warszawy w budynku Warsaw UNIT na 31 i 32. piętrze. Posiadamy również biura regionalne w: Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Zespół ponad 460 specjalistów doradza właścicielom i użytkownikom nieruchomości komercyjnych. Pomagamy osiągnąć zwrot z inwestycji w nieruchomości, a także tworzymy unikalne rozwiązania dla najemców. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami, przeprowadzaniu wycen, doradzaniu klientom w zakresie zakupu i sprzedaży obiektów, opracowujemy koncepcje miejsca pracy, zarządzamy złożonymi projektami, dokonujemy analiz, tworzymy raporty rynkowe oraz specjalistyczne, a także wiele więcej. Wspólnie z naszymi klientami wyznaczamy trendy na rynku nieruchomości komercyjnych.

Z dumą dzielimy się naszą rozległą wiedzą rynkową z naszymi klientami. Jako duża organizacja zapewniająca strategiczne doradztwo we wszystkich aspektach nieruchomości, mamy rozwiązanie dla każdego problemu na rynku. Dzięki naszym spostrzeżeniom nasi klienci zawsze zyskują przewagę.