CBRE jest wiodącą na świecie firmą oferującą kompleksowe usługi w sektorze  nieruchomości i inwestycji.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna z siedzibą w Dallas, działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych z przychodami wynoszącymi 23,9 mld dolarów w 2020 roku, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 100 krajach. CBRE znajduje się na liście Fortune 500 oraz jest notowana na giełdzie z indexem „S&P 500”.

CBRE obsługuje różnorodną grupę klientów ze zintegrowanym pakietem usług, który obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. 

Nasze wartości RISE

Szacunek (Respect)

Działamy z poszanowaniem dla wzajemnych poglądów i otwarcie dzielimy się informacjami, żeby budzić wzajemne zaufanie oraz zachęcać do współpracy.

Integralność (Integrity)

Żadna osoba, żadna sprawa, żaden klient nie są ważniejsze od zobowiązania naszej firmy do przestrzegania przyjętych zasad.

Zaangażowanie (Service)

Podchodzimy do stawianych przez klientów wyzwań z entuzjazmem i troskliwością, budując długoterminowe relacje, poprzez łączenie odpowiednich ludzi, kapitału i możliwości.

Perfekcjonizm (Excellence)

Nieustannie skupiamy się na dostarczaniu wybitnych rezultatów dla naszych klientów, pracowników i akcjonariuszy.

Kamienie milowe


CBRE jest powszechnie uznawana za autorytet w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

czytaj więcej

Nasza historia


Dowiedz się, jak CBRE stała się największą na świecie firmą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości.

zobacz historię