CBRE jest wiodącą na świecie firmą oferującą kompleksowe usługi w sektorze  nieruchomości i inwestycji.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych z przychodami wynoszącymi 23,9 mld dolarów w 2019 roku, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników (z wyłączeniem biur partnerskich).

 

Od 2008 roku CBRE znajduje się na liście Fortune 500, zajmując 128 miejsce w 2020 roku. Od 19 lat jest również uznawana przez firmę Lipsey za najlepszą markę w branży, a od 8 lat z rzędu jest jedną z najbardziej cenionych firm w rankingu Fortune plasując się na pierwszym miejscu w sektorze nieruchomości w 2020 roku.


Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. 


Nasze wartości RISE

Szacunek (Respect)

Działamy z poszanowaniem dla wzajemnych poglądów i otwarcie dzielimy się informacjami, żeby budzić wzajemne zaufanie oraz zachęcać do współpracy.

Integralność (Integrity)

Żadna osoba, żadna sprawa, żaden klient nie są ważniejsze od zobowiązania naszej firmy do przestrzegania przyjętych zasad.

Zaangażowanie (Service)

Podchodzimy do stawianych przez klientów wyzwań z entuzjazmem i troskliwością, budując długoterminowe relacje, poprzez łączenie odpowiednich ludzi, kapitału i możliwości.

Perfekcjonizm (Excellence)

Nieustannie skupiamy się na dostarczaniu wybitnych rezultatów dla naszych klientów, pracowników i akcjonariuszy.

Kamienie milowe


CBRE jest powszechnie uznawana za autorytet w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

czytaj więcej

Nasza historia


Dowiedz się, jak CBRE stała się największą na świecie firmą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości.

zobacz historię